Strona główna Wydarzenia Świdnica Zwycięzcy konkursu ekologicznego

Zwycięzcy konkursu ekologicznego [FOTO]

0

Aparat fotograficzny, tablet i smartcatch były nagrodami w konkursie fotograficznym „Wakacje z ekologią”, organizowanym przez Wydział Gospodarki Odpadami zrobienie zdjęcia przedstawiającego sytuacje związane z prawidłowymi zachowaniami ekologicznymi podczas wakacji.

Dziś komisja konkursowa oceniła prace i postanowiła przyznać nagrody w konkursie fotograficznym „Wakacje z ekologią”. – Dziękuję mieszkańcom za udział w konkursie. Wykazali się Państwo dużą kreatywnością i pomysłowością. Na swoich fotografiach pokazaliście, że segregacja odpadów może być fajną zabawą, która powinna zmienić się w codzienny nawyk – mówi Tomasz Jaworski, dyrektor Wydziału Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Laureatami zostali:
I miejsce – Mateusz Zawojak – aparat fotograficzny,
II miejsce – Maciej Uss – tablet,
III miejsce – Magdalena Kot – smartwatch,
IV miejsce – Katarzyna Głogowska i Patryk Kozłowski – pakiet proekologiczny (ładowarka z akumulatorkami oraz zgniatarka do butelek).

Uczestnicy konkursu otrzymają także ekologiczne torby z niespodzianką oraz dyplomy. Wręczenie nagród odbędzie się w sobotę, 26 sierpnia o godz. 13.00 na świdnickim Rynku podczas Targów Zdrowej Żywności i Festiwalu Piwa.

/Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy UM Świdnica/

Poprzedni artykułCzyja zguba? [Aktualizacja]
Następny artykułZderzenie na skrzyżowaniu [FOTO]