Strona główna Sport Inne Nowa Akademia Sztuk Walki w Świdnicy

Nowa Akademia Sztuk Walki w Świdnicy

0

Już 4 września otworzona zostanie nowa Akademia Sztuk Walki w naszym mieście. Saiyan Gold Team, bo taką nazwę nosi świdnicka filia została założona przez Bartłomieja Batko, profesjonalnego zawodnika MMA ze Świdnicy i utytułowanego zawodnika brazylijskiego Jiu Jitsu oraz Jerzego Ryłko, prowadzącego świdnicką filię klubu Capoeira Raiz International.

Nowa Akademia w Świdnicy powstaje z myślą wprowadzenia nowych sportów w naszym mieście. MMA stało się bardzo popularne w tych czasach, a co za tym idzie Brazylijskie Jiu Jitsu, kolebka tego sportu rozwija się w naszym kraju w niezwykle szybkim tempie. Postanowiliśmy pokazać ludziom w Świdnicy, że to miasto ma bardzo dużo możliwości, żeby taki klub był dużą chwałą miasta. Warto spojrzeć na osiągi w Bielawie – klubu Bebson Gold Team. Co roku organizują oni galę sportową, wspomagają młodzież poprzez wysiłek fizyczny, uczą zasad panujących w życiu i przede wszystkim szacunku do starszych i wyższych pasem osób (alternatywnie w życiu prawdziwym do rodziców) – wyznaje Bartłomiej Batko, założyciel Saiyan Gold Team.

Akademia Sztuk Walki w Świdnicy to jedna z nowych filii Gold Team Polska. Gold Team jest bardzo znaną w Polsce, jak i na świecie marką klubów sportowych. W naszym kraju założycielem i opiekunem całego Gold Teamu jest Mariusz Linke – posiadacz pierwszego czarnego pasa BJJ w Polsce i legenda tego sportu, jak i MMA. W skład Akademii Sztuk Walki w Świdnicy wchodzi także klub Capoeira Raiz prowadzona przez Jerzego Ryłko.

Kontakt i wszelkie informacje na oficjalnym fanpage’u klubu: https://www.facebook.com/Saiyan-Gold-Team-122825931680020/?pnref=story

Poprzedni artykułCINEMA 3D zaprasza we wrześniu [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]
Następny artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]