Strona główna Wydarzenia Targi “Zdrowie ma smak”. Czekają na wystawców!

Targi “Zdrowie ma smak”. Czekają na wystawców!

1

Starostwo Powiatowe w Świdnicy już dzisiaj zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Świdnickiego na XI Targi Zdrowej Żywności „Zdrowie ma smak” organizowane w ramach Dni Promocji Żywności Prozdrowotnej i Regionalnej. Targi odbędą się w dniach 25-27 sierpnia 2017 r.

Celem Targów jest promowanie tzw. „zdrowej” żywności, produkowanej przez firmy rodzinne, gospodarstwa ekologiczne, agroturystyczne, wytwarzanej w sposób tradycyjny, bez środków konserwujących, substancji dodatkowych i sztucznych aromatów.

Organizatorem targów jest Powiat Świdnicki, natomiast partnerami wydarzenia są: Urząd Miejski w Świdnicy, Urząd Gminy Świdnica, Gminny Ośrodek Kultury, Świdnicki Ośrodek Kultury. Do udziału w Targach zapraszani są wystawcy realizujący główne cele targów poprzez prezentację, degustację i sprzedaż produktów ekologicznych i regionalnych o wysokiej, jakości zdrowotnej i wysokiej wartości żywieniowej. Zgłoszenia trwają do 25 lipca 2017 r. Regulamin targów i karta zgłoszeniowa do pobrania na www.powiat.swidnica.pl

/Źródło Starostwo Powiatowe w Świdnicy/