Strona główna Temat dnia Piąta Bitwa Piwna w Multipubie Biała Dama już jutro!

Piąta Bitwa Piwna w Multipubie Biała Dama już jutro!

1

Już jutro, 29 lipca Multipub Biała Dama zaprasza na piątą i przedostatnią bitwę Świdnickiej Wojny Piwnej. Tym razem piwowarzy domowi zaprezentują swoje interpretacje stylu fruit ale/lager, czyli piwa z owocami.

Do piątej bitwy zgłosiły się cztery ekipy piwowarów domowych, którzy staną do walki o zwycięstwo ze swoimi piwami owocowymi. Pojawiły się już przecieki, więc wiemy, że dwie grupy uwarzyły piwo z truskawkami, będzie także wiśniowy stout oraz piwo z cytrusami. Przypomnijmy, że najlepsze piwo w drodze głosowania wybierają po spróbowaniu goście Białej Damy. Początek o g. 18:00, a o g. 23:00 ogłoszenie wyników i losowanie nagród od sponsorów.


– Z miesiąca na miesiąc poziom umiejętności uczestników bardzo się podnosi. Do zabawy dołączają też całkiem nowi adepci sztuki piwowarstwa, także kobiety, więc zapowiada się mrożąca sok w żyłach rywalizacja – śmieje się Michał Ogrodziński z Multipubu Biała Dama i dodaje – Szczególnie ciekawie zapowiada się ostatnie starcie Wojny, bo zwycięzca półrocznego rankingu będzie mógł uwarzyć swoje piwo w profesjonalnym browarze Hoppy Lab w Żarowie. Przypominam, że finał odbędzie się w sobotę 26 sierpnia podczas II Świdnickiego Festiwalu Piwa, na który już dzisiaj Państwa zapraszam. Ubiegłoroczna edycja naszej imprezy odniosła niebywały sukces, a w tym roku wystawi się aż 14 browarów rzemieślniczych, pozmiatają z Rynku nie tylko kurz, ale i piwa koncernowe. Zatem, do zobaczenia!

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSzybka jazda skończyła się w rowie
Następny artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]