Awaria wodociągów pękła rura na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Przy ulicy Waryńskiego bez wody są mieszkańcy bram od numeru 1 do 45.
Jak informuje rzecznik Świdnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Witold Tomkiewicz, naprawa potrwa do jutra. W tym czasie woda będzie dowożona beczkowozami.
/red./

![Druhowie z OSP Świdnica sprawili frajdę dzieciom z przedszkola Słoneczko [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/731380110_1478426110967327_4608717680083491590_n-238x178.jpg)







