Strona główna Temat dnia Dołącz do mieszkańców osiedla Park Zawiszów

Dołącz do mieszkańców osiedla Park Zawiszów

0

Nowi Klienci mają szanse dołączyć do mieszkańców, którzy znaleźli już swoje wymarzone mieszkanie i zamieszkać na osiedlu w doskonałej lokalizacji. Dołożyliśmy wszelkich starań, by sama lokalizacja i bliskość natury, nie była jedynym atutem Parku Zawiszów.

W nowej części osiedla Zawiszów – jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Świdnicy powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe Park Zawiszów. Trzy budynki, każdy z nich liczący 73 mieszkania, zlokalizowane w 4 kondygnacyjnym budynku z windami i podziemną halą garażową oraz dostępnymi komórkami lokatorskimi. Ustawny rozkład mieszkań, z dobrze doświetlonymi pomieszczeniami, nowocześnie zaprojektowane klatki schodowe, to kilka czynników decydujących o funkcjonalności osiedla. Dla najmłodszych tworzymy multi-funkcyjny plac zabaw. Zielone skwerki, aleje spacerowe, na parterach przynależne do mieszkań ogródki ogrodzone siatką. By zapewnić komfort naszym mieszkańcom wykorzystaliśmy niezawodne i wysokiej jakości materiały, które posłużą na długie lata.

„Wszystko w zasięgu ręki”- to motto lokalizacji osiedla Park Zawiszów.

W bliskim sąsiedztwie można znaleźć najważniejsze punkty usługowe tj. apteka, bankomat, ośrodek zdrowia, supermarkety, pocztę, szkołę oraz żłobek. Doskonale rozwinięta sieć komunikacji miejskiej sprawi, że będziesz mógł się bez najmniejszego problemu dostać w każdą część miasta.

Osiedle Park Zawiszów położone jest w niewielkiej odległości od terenów zielonych. Z malowniczym widokiem na masyw góry Ślęża. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym będzie można naprawdę wypocząć, zrelaksować się po pracy i poczuć się komfortowo. Stąd też duża liczba zieleni, wygodne ławki i piękny skwer, a przede wszystkim „osiedle społeczne”- ludzie i więzi ich łączące.

Chcąc ułatwić naszym mieszkańcom sąsiedzkie spotkania kładziemy nacisk na przyjazne przestrzenie wewnątrz osiedla: plac zabaw, gdzie najmłodsi mogą się wyszaleć, a ich mamy porozmawiać, wspólne przestrzenie skwerki, aleje spacerowe, spotkać będzie można właścicieli czworonogów, którzy będą mieli zawsze gdzie spacerować.

Inwestorom proponujemy tylko takie mieszkania, które kupilibyśmy sami. Największą popularnością cieszą się małe kawalerki, czterdziestometrowe mieszkania dwupokojowe i lokale trzypokojowe o maksymalnej powierzchni nieznacznie przekraczającej 50 m2. W zależności jaką ilość mieszkań kupisz, taki upust otrzymasz na mieszkanie.

Kino, teatr, muzea, liczne zabytki i restauracje, wszystko znajduje się w zasięgu ręki. Bliskość kina w Galerii Świdnickiej pozwala zdążyć na seans nawet w 15 minut, a dobre restauracje i kawiarnie znajdujące się w centrum miasta, do którego dojedziesz w 10 minut pozwolą na miłe spędzenie czasu. W mieście organizowane są też liczne imprezy kulturalne, na których możesz miło spędzić czas ze swoją rodziną oraz poznać mieszkańców miasta.

Świdnica to piękne miasto położone w południowo – zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, nad rzeką Bystrzycą, w sąsiedztwie autostrady A4, 50 km od Wrocławia, 50 km od Kłodzka i 20 km od Wałbrzycha.

Świdnica, przekona do siebie podróżnych urokliwymi kamienicami i pięknym rynkiem. Znajduje się ona w rankingu 7 niesamowitych miejsc, które warto odwiedzić przez liczne zabytki, malownicze parki, nazywana najpiękniejszym i jednym z najważniejszych miast Dolnego Śląska.

  • Trwa promocja na wybrane mieszkania z ceną od 716 zł/mc.

*promocja nie dotyczy ofert dla inwestorów

  • -35% na podziemne miejsca postojowe

Biuro sprzedaży Ul. Księcia Bernarda 7/1, 58-100 Świdnica

Tel. 662-211-370

www.parkzawiszow.pl

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułOgniste zakończenie spotkań z teatrem ulicznym [FOTO]
Następny artykułWzięła portfel jak swój