Strona główna Sport Inne Bilety na zawody The World Games w Świdnicy taniej!

Bilety na zawody The World Games w Świdnicy taniej!

1

Już od 3,75 złotych można nabyć wejściówki na zawody The World Games 2017 w hali lodowiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Bilety dla mieszkańców Świdnicy objęte zostały pięćdziesięcioprocentowym rabatem.

Objęte promocją bilety na zawody w sportach wrotkarskich dostępne są na stronie www.ebilet.pl/miejsce/osir-swidnica/ po wpisaniu kodu rabatowego (TWG50). Całodzienne bilety kosztują od 7,50 zł za bilet normalny i od 3,75 za bilet ulgowy. Dostępne są również bilety rodzinne i karnety. Dodatkowo bilety z rabatem 50 proc. na zawody w hokeju na rolkach (z udziałem reprezentacji Polski) od czwartku, 20 lipca dostępne będą również w Informacji Turystycznej w świdnickim Rynku. Bilety będzie można też nabyć w dniach zawodów bezpośrednio przy wejściu na obiekty ŚOSiR-u. Tam jednak wejściówki nie będą objęte zniżką.

Światowe Igrzyska The World Games Wrocław 2017 odbędą się od 20 do 30 lipca. Świdnickie lodowisko będzie areną sportów wrotkarskich. 22 i 23 lipca rozegrane zostaną zawody w jeździe figurowej na wrotkach, a od 25 do 29 lipca turniej hokeja na rolkach.

Poprzedni artykułNaukowe, artystyczne i sportowe stypendia rozdane [FOTO]
Następny artykułHania Zawadzka pływacką mistrzynią Polski!