Strona główna Wydarzenia Świdnica Wakacje bez nudy

Wakacje bez nudy [FOTO]

0

Warsztaty modelarskie, muzyczne i animacyjne, wycieczki turystyczne, gra miejskie. a także konkurencje sportowe przygotował na wakacje dla najmłodszych Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy. Atrakcyjny wypoczynek dla dzieci rozpoczął się 26 czerwca.


I Turnus Półkolonii w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy rozpoczął się w poniedziałku 26 czerwca. Dzieci i młodzież uczestniczyły w warsztatach tematycznych, wycieczkach turystycznych, grze miejskie a także w konkurencjach sportowych. Pod koniec każdego z dnia oczekiwał ich obiad w Hotelu Sportowych. W poniedziałek najmłodsi świdniczanie uczestniczyli w warsztatach modelarskich, muzyczne i animacyjnych. Doskonalili oni swoje zdolności pod czujnym okiem Mateusza Grzelaka, Dariusza Jarosa i Wioletty Ziobrowskiej.
We wtorek podopieczni instytucji kulturalnej pojechali do aquaparku we Wrocławiu, gdzie spędzili cały dzień bawiąc i pływając.
W środę została zorganizowana gra miejska. Uczestnicy półkolonii zostali podzieleni na pary i dostali mapę wraz z zaznaczonymi miejscami na rynku. Zabawa polegała na znalezieniu owych miejsc i oznaczeniu ich na mapie. Gdy wrócili do MDK-u zostały zorganizowane zabawy na terenie placówki.
W czwartek dzieci znowu pojechały na wycieczkę, tym razem punktem docelowym były Kamionki oraz przeszli przez „Ścieżkę Sentymentalną”. Natomiast piątek zostało przeprowadzone na OSIR-ze dzień sportowy dla naszych uczestników. Drugi Turnus rozpocznie się 3 lipca.
/Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy/

Poprzedni artykułJak poszło tegorocznym maturzystom?
Następny artykułNowy chodnik w Białej [FOTO]