Strona główna Wydarzenia Świdnica Świdnicka młodzież wróciła z Węgier. Pozostały wspomnienia i doświadczenie zawodowe

Świdnicka młodzież wróciła z Węgier. Pozostały wspomnienia i doświadczenie zawodowe [FOTO]

0

Po 4-tygodniowych praktykach w Kecskemet na Węgrzech świdnicka młodzież powróciła do Polski. Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych, pod opieką nauczycielki Mirosławy Ryś, zdobywali doświadczenie w zawodzie technik ekonomista i organizacji reklamy. Po pobycie na Węgrzech oprócz nowej wiedzy pozostały im także fantastyczne wspomnienia.
14 uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Świdnicy, pod opieką nauczycielki Mirosławy Ryś zdobywało doświadczenie zawodowe w ramach projektu pt. „Europejskie praktyki zawodowe z plusem”, współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Podczas stażu zagranicznego uczennice kształcące się w zawodzie technik ekonomista pracowały na stanowiskach biurowych oraz uczennice kształcące się w zawodzie technik organizacji reklamy pracowały w komórkach marketingu w czterech węgierskich firmach w miejscowości Kecskemet.

Praktyki na Węgrzech rozpoczęły się od 1 maja i zakończyły 26 maja. – Stażystki wróciły do Polski z fantastycznymi wspomnieniami i doskonałym doświadczeniem zawodowym. Jak same podkreślają, są zachwycone gościnnością, kulturą i tradycjami Węgrów oraz wysokim poziomem realizowanego programu wynikającego z projektu „Europejskie praktyki zawodowe z plusem”. Cele założone w. projekcie zostały osiągnięte z wielkim plusem – mówi Mirosława Ryś.

/Mirosława Ryś , ZSE w Świdnicy/

Poprzedni artykułStrażacy uwolnili jaskółkę [FOTO]
Następny artykułDni Świdnicy na sportowo [FOTO]