Strona główna Wydarzenia Powiedz Nam

Powiedz Nam

8

Sympatycy i działacze .Nowoczesnej zapraszają mieszkańców Świdnicy do wzięcia udziału w budowie Mapy Potrzeb Świdnicy. Start akcji w dniu 5.06.2017r. o godzinie 14.00 w Rynku przy fontannie Atlasa. Wsparcie akcji i jej oficjalne rozpoczęcie zapowiedział dolnośląski poseł Michał JAROS.

Będzie to kolejna na Dolnym Śląsku, po Wrocławiu, odsłona ogólnopolskiej akcji, która spotkała się z gorącym przyjęciem w lokalnych społecznościach.
Mieszkańcy miasta będą mogli bezpośrednio przekazać informacje o swoich oczekiwaniach, problemach, wskazać silne i słabsze punkty miasta. Będzie możliwość rozmowy o transporcie, komunikacji publicznej, służbie zdrowia, kulturze i sporcie, edukacji i ekologii. Na podstawie spostrzeżeń i uwag, opracowana zostanie Mapa Potrzeb Świdnicy.
Przygotowywane zestawienie będzie służyć wszystkim mieszkańcom.
.Nowoczesna zaprasza do aktywnego udziału w tworzeniu Mapy Potrzeb wszystkich działaczy samorządowych, aktywistów. Głos każdego mieszkańca Świdnicy jest ważny, bo może kształtować przyszłość miasta.
Dla tych, którzy nie zdołają dotrzeć do Rynku w dniu 5 czerwca, kolejne spotkania odbędą się w okolicy Biura Poselskiego .N przy ul. Trybunalskiej w dniach: 7, 9, 12 i 14 czerwca w godz. 14.00-17.00.

/ogłoszenie płatne/

Poprzedni artykułGoniec Żarów siódmy w Polsce!
Następny artykułKalno ma 700 lat