Pięknie śpiewają, grają na instrumentach, uprawiają gimnastykę lub sztuki walki. Rozpiętość zainteresowań uczniów świdnickiej Szkoły Podstawowej nr 105 jest duża, a przekonali się o tym uczestnicy koncertu w świdnickim teatrze.
24 maja dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w Szkolnym Koncercie Talentów. Goście, rodzice, uczniowie i nauczyciele mieli okazję podziwiać występy dzieci.
Koncert Talentów był również okazją do rozdania statuetek Super Juniorów.
W kategorii klas I-III nagrody otrzymali:
Laura Konior (klasa 3d )– najlepszy polonista
Karol Gączkowski (klasa 3d)– najlepszy matematyk
Hanna Trzeciak (klasa 3a )– najlepszy artysta
W kategorii klas IV-VI nagrody otrzymali:
Martyna Słobodzian (klasa 5c )– najlepszy humanista
Dawid Czwojda (klasa 6a) –najlepszy matematyk
Julia Ogrodnik (klasa 6b) – najlepszy przyrodnik
Małgorzata Stanisławska (klasa 5c) – najlepszy muzyk
Oleksandra Dobrucha ( klasa 5a) – najlepszy plastyk
Szymon Miśkiewicz (klasa 6b) – najlepszy sportowiec
/opr. red./
Zdjęcia SP nr 105













![Rusztowania pną się w górę. Zabytkowy budynek przedszkola przechodzi remont [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/miejskie-przedszkola-w-remoncie-2026.02.04-2-238x178.jpg)



![Szklanka na drogach i chodnikach, seria kolizji, problemy na kolei. Służby apelują o ostrożność [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Tworzyjanow-wypadek-2026.02.05-0-100x75.jpg)
![Zima zaskoczyła drogowców. Zdarzenia na drogach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/page-3-100x75.jpg)

![Orkiestra Księżniczek powraca. Noworoczny Koncert Wiedeński już 16 lutego w Teatrze Muzycznym Capitol [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Orkiestra-Ksiezczniczek-fot.-TOMCZYK-ART-1-100x75.jpeg)
![Cztery osobowości jazzu i jeden koncert. W Świdnicy zagra European Jazz Collective [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)