Z kompletem zwycięstw, pierwszym miejscem drużynowo i dwoma wyróżnieniami indywidualnymi wrócili świdniccy oldboje z rozgrywanego w Siechnicach towarzyskiego IX Turnieju Ku Pamięci Szczypornistów Wrocławia.
W zawodach, które odbyły się w sobotę 13 maja Handball Oldboys Team Świdnica pokonał 20:8 Obornik Śląskich i 17:12 Zabrze, a w finale 24:13 Wrocław. Trzecia lokata przypadła piłkarzom ręcznym z Zabrza. Kolejne miejsca zajęły Konin, Oborniki Śląskie i Bystrzyca Kłodzka.
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Ernesta Jarosza, zaś królem strzelców został Andrzej Brygier, który osiągnął już wiek uprawniający do brania udziału w zawodach oldbojów i dbając o formę w okresie oczekiwania na ewentualne baraże zespołu seniorów, postanowił wspomóc starszych kolegów.
OHBT Świdnica: Madaliński – Przenzak, Więcek, Przenzak, Brygier, Jarosz, Lebiedziejewski, Trzósło
/ŚKPR/




![Wyczuwalny zapach gazu powodem dwóch interwencji straży pożarnej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Zarow-Lokietka-zapach-gazu-2026.03.24-4-100x75.jpg)
![Strzegom. Zadymienie w kamienicy przy ulicy Świętej Anny [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Strzegom-zadymienie-w-kamienicy-2026.03.24-4-100x75.jpeg)



![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)