Strona główna Wydarzenia SCIZER i SONOQUEEN w Centrum Urody „JUSTYNA”

SCIZER i SONOQUEEN w Centrum Urody „JUSTYNA”

0

Centrum Urody „JUSTYNA” we współpracy z firmą EPI LASER z Legnicy w świdnickim hotelu Red Baron zaprezentowały najnowocześniejsze urządzenia wykorzystywane we współczesnej kosmetologii. Wydarzenie było tym ciekawsze, że są to jedne z pierwszych takich urządzeń w Polsce.

SCIZER ma walczyć miejscowo z nadmiarem tkanki tłuszczowej i najbardziej opornym cellulitem. Jest to bezinwazyjna, bezpieczna technologia a sam zabieg nie wymaga nawet stosowania znieczulenia, dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia. Terapia nie potrzebuje specjalnych przygotowań ani rekonwalescencji, co więcej aby uzyskać maksymalne efekty wystarczy jeden zabieg SCIZEREM.

SONOQUEEN to z kolei najnowocześniejsza technologia do niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Zabieg jest komfortowy, szybki i bezbolesny, nie wymaga rekonwalescencji. W tym przypadku pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po wizycie w gabinecie, a pełnym efektem pacjent może się cieszyć po serii zabiegowej wynoszącej od 1 do 3 zabiegów w odstępach co 3-4 miesiące.

Poza nowoczesnymi i osiągalnymi od niedawna w Centrum Urody „JUSTYNA” urządzeniami, obsługiwanymi przez certyfikowane kosmetolożki z firmy EPI LASER, świdniczanki mogły także dowiedzieć się więcej o VENUS LEGACY. Do zabiegów tym urządzeniem, wśród których znajduje się na przykład nieinwazyjne konturowanie ciała, „przyznają się” gwiazdy jak Salma Hayek a także polskie celebrytki m.in. Natalia Siwiec.

Impreza przygotowana przez Centrum Urody „JUSTYNA” i firmę EPI LASER pozwoliła paniom zainteresowanym nowoczesnymi technologiami nie tylko wysłuchać prezentację – mogły dosłownie na własnej skórze przekonać się o innowacyjności i efektach proponowanych terapii. Uczestniczki mogły także skorzystać z porad profesjonalistki, właścicielki firmy EPI LASER pani Magdy Ziemby, która chętnie dzieliła się swą wiedzą. Na koniec panie otrzymały również prezenty, wśród których największą radość wzbudziła możliwość skorzystania z zabiegu na jednym z prezentowanych urządzeń w Centrum Urody „JUSTYNA”.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułDla kawy i piwa bił i dusił ekspedientkę
Następny artykułŚwidnicka „Maria in sole” w koronie i cennej szacie [FOTO]