Strona główna Konkursy Kinowa noc z galaktycznymi outsiderami

Kinowa noc z galaktycznymi outsiderami [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Star Lord, Groot, Gamora, Rocket Raccoon – kto ich nie zna? CINEMA3D zaprasza już w piątek, 5 maja na nocne spotkanie z najbardziej niesubordynowanymi outsiderami w całej galaktyce. O godzinie 22:00 w kinie startuje Maraton Strażników Galaktyki, podczas którego będzie można obejrzeć obie części filmowej historii: „Strażnicy Galaktyki” oraz premierowo „Strażnicy Galaktyki vol. 2”.

Dla tych, dla których jeden film to za mało, CINEMA3D przygotowało w piątek, 5 maja wyjątkowy maraton Strażników Galaktyki. Będzie można zobaczyć dwie części kultowej serii: „Strażnicy Galaktyki” oraz premierowo „Strażnicy Galaktyki vol. 2”. Maraton startuje o 22:00. Podczas seansu czeka Was nocne spotkanie z najbardziej znanymi outsiderami w całej galaktyce: Star Lord, Groot, Gamora, Rocket Raccoon i inni. Bilety w cenie 25 zł dostępne w kasach kin i na cinema3d.pl

PREMIERA „STRAŻNICY GALAKTYKI VOL.2” – opis filmu

Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Czytelnicy Świdnica24 mieli szansę wygrać jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie, podając datę światowej premiery pierwszej części filmu „Strażnicy Galaktyki”. Wydarzenie to miało miejsce 21 lipca 2014r., w Polsce premiera nastąpiła kilka dni później – 1 sierpnia 2014r. Laureatem konkursu jest pan Mateusz Nolbert. Gratulujemy! Zapraszamy Państwa do kolejnych konkursów, które już niebawem ogłosimy na naszym portalu.