Strona główna Kultura Wolontariusze poszukiwani

Wolontariusze poszukiwani

0

Wrocławska Fundacja Filmowa poszukuje wolontariuszy  do dwóch świdnickich wydarzeń: Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” (7 – 11 czerwca) oraz projektu muzycznego Posłuchane, który zaplanowany jest na 10 czerwca.

Zdjęcie archiwalne

Na wolontariuszy czekają zadania takie jak obsługa centrum festiwalowego, seansów filmowych i spotkań z twórcami; obsługa pokazów virtual reality czy opieka nad gośćmi i jury. Będą mogli sprawdzić się również przy pomocy w organizacji koncertów i wydarzeń towarzyszących, a także przy obsłudze kawiarenki festiwalowej.

Wolontariusze dzięki pracy przy tych wydarzeniach mają możliwość sprawdzenia się w roli koordynatora działań filmowych i muzycznych. Każdy festiwal jest również szansą na nawiązanie nowych znajomości i wiele niezapomnianych wrażeń!

Aby dołączyć do grona wolontariuszy, należy do 10 maja wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: https://wrocff.typeform.com/to/Ug9e72. Na wszystkie zgłoszenia Fundacja odpowie do 14 maja. Kolejnym krokiem będzie spotkanie organizacyjne, na którym wolontariusze zostaną przeszkoleni do ich nowych zadań.

/opr. red./

Poprzedni artykułPokonała w życiu wiele przeciwności [FOTO]
Następny artykułDiamentowy indeks AGH dla świdnickiego licealisty