Strona główna Sport Piłka nożna W końcu trzeba zapunktować…

W końcu trzeba zapunktować…

0

Po trzech wiosennych porażkach na boiskach IV ligi piłkarze Polonii-Stali Świdnica są żądni „krwi” i kolejnych punktów, które umocniłyby nas na pozycji wicelidera tabeli. Można by rzec, jak nie teraz to kiedy? Biało-zieloni zagrają na boisku ligowego outsidera – Piasta Nowa Ruda.

Jedno jest pewne – łatwo nie będzie. Rywale mają „nóż na gardle” walcząc o zachowanie bytu w IV lidze. Jak wiemy derby rządzą się swoimi prawami, ale liczymy na pełną pulę punktów w Nowej Rudzie. Na wniosek drużyny gospodarzy mecz rozegrany zostanie awansem. Pierwotnie spotkanie planowane było na sobotę, 8 kwietnia, ale wyznaczono nowy termin – środę, 5 kwietnia, start godz. 16.00.

W pierwszym starciu wyraźnie lepsi byli świdniczanie, którzy wygrali na stadionie przy ulicy Śląskiej 3:0. Podopieczni Tomasza Oleksego i Mariusza Miętkiewicza sprawę załatwili już w pierwszej części gry, a na listę strzelców wpisali się Grzegorz Borowy, Łukasz Kot i Robert Myrta. Oby i tym razem po komplet punktów sięgnęli biało-zieloni.

Poprzedni artykułRower odzyskany, złodziej w rękach policji
Następny artykułUkradła staruszce złotówki i dolary