Strona główna Sport Pływanie Spora progresja pływaków Neptuna Świdnica

Spora progresja pływaków Neptuna Świdnica

0

Pływacy z Klubu Sportowego Neptun Świdnica znaleźli się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej progresji zawodników podczas ISM Poznań. Za nami trzy dni zmagań podczas międzynarodowych zawodów w stolicy Wielkopolski, które dostarczyły nam sporo emocji.

Pierwsze starty w sezonie na długim basenie (dla niektórych pierwsze w życiu), spotkanie z tak wielką imprezą pływacką, ponad 1000 startujących zawodników, ponad 150 klubów a Neptun Świdnica na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej progresji zawodników – wylicza Violetta Lęga z KS Neptun Świdnica i dodaje – Mnóstwo rekordów życiowych, a szczególne gratulacje dla medalistki na 200 metrów stylem motylkowym Dominiki Sokolowskiej, dla naszej najmłodszej finalistki Weroniki Siejki i dla naszych wspaniałych, niezawodnych chłopaków Patryka Kawałko, Oscara Gawińskiego, Daniela Worobiec i Filipa Łaszuka za mistrzostwo w zmianach sztafetowych.

Reprezentacja KS Neptun Świdnica: Dominika Sokołowska, Oscar Gawiński, Patryk Kawałko, Oskar Polański, Olaf Polański, Martyna Martyka, Martyna Kuśnierz, Weronika Siejka, Ola Jaros, Kinga Ścisłowicz, Daniel Worobiec, Wiktor Kowalik, Filip Łaszuk, Piotr Florczak, Wiktoria Bejster, Marcel Litwiński, Ola Wojnowska.

Świdniccy pływacy wrócili już do ciężkiej pracy przygotowującej do zbliżających się rocznikowych Letnich Mistrzostw Polski.