Strona główna Sport Piłka ręczna ŚKPR zagra o kolejne zwycięstwo

ŚKPR zagra o kolejne zwycięstwo

0

Już tylko trzy kolejki pozostały do zakończenia rozgrywek w II lidze piłkarzy ręcznych. Dwa mecze ŚKPR Świdnica rozegra przed własną publicznością. Pierwszy z nich już w sobotę, 8 kwietnia. O godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów podopiecznych Grzegorza Garbacza spróbuje zatrzymać Tęcza Kościan. Będzie to ostatni sprawdzian przed szlagierem sezonu z AZS-em Zielona Góra. Emocji nie powinno zabraknąć.

Gracze Szarych Wilków od wielu tygodni są w bardzo trudnej sytuacji kadrowej. Mimo tego pokonują kolejne przeszkody i plasują się na drugiej lokacie w tabeli, mając na koncie tyle samo punktów co pierwszy w stawce AZS Zielona Góra. Przed tygodniem znakomicie zaprezentowali się w Koninie, gdzie dwunastoma trafieniami pokonaliśmy miejscowy Start. Rywale dwa tygodnie wcześniej jako pierwsi w lidze ograli akademików z Zielonej Góry.

Bardzo dobry mecz z liderem zaliczyła także Tęcza. Porażka 30:38 wstydu nie przynosi, tym bardziej, że nie wystąpiła w optymalnym składzie. W sobotni wieczór w hali na osiedlu Zawiszów można spodziewać się ciekawego widowiska.

24. kolejka:
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – UKS Lider Swarzędz
SKS Orlik Brzeg – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
LKS OSiR Komprachcice – TS Zew Świebodzin
MKS Zagłębie II Lubin S.A – SKF KPR Sparta Oborniki
MKST Astra Nowa Sól – SPR Bór Oborniki Śląskie
MKS Żagiew Dzierżoniów – SSRiR Start Konin
ŚKPR Świdnica – Tęcza Kościan