Strona główna Sport Piłka nożna Juniorzy Polonii-Stali ogrywają KS Polkowice

Juniorzy Polonii-Stali ogrywają KS Polkowice

0

Po kolejne trzy punkty w rundzie wiosennej sięgnęli piłkarze Polonii-Stali Świdnica z Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych. Podopieczni trenera Szymona Majcherczyka odnieśli zasłużone zwycięstwo 2:1 z KS Polkowice choć do ostatnich sekund musieli drżeć o końcowy rezultat!

Od początku starcia biało-zieloni posiadali inicjatywę, momentami spychając gości do bardzo głębokiej defensywy. Do przerwy prowadziliśmy 1:0 po świetnie wykonanym rzucie wolnym przez Damiana Kucharskiego. Chwilę po przerwie mieliśmy znakomitą okazję na podwyższenie wyniku, ale naszemu kapitanowi Maciejowi Korólczykowi nie udało się wykorzystać rzutu karnego. W tej sytuacji próbował dobijać jeszcze Szymon Kopacz, lecz piłka minęła światło bramki. W 52. minucie chwila przestoju kosztowała nas utratę gola. Świdniczanie do końca walczyli jednak o trzy punkty. Detarminacja przyniosła skutek w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Na listę strzelców wpisał się Konrad Kocaba trafiając na 2:1 i zapewniając Polonii-Stali jak najbardziej zasłużone 3 punkty! To czwarte zwycięstwo w szóstym rozegranym spotkaniu w rundzie wiosennej.

Polonia-Stal Świdnica – KS Polkowice 2:1 (1:0)

Polonia-Stal: Szczepaniuk, Florian, Białas, Korólczyk, Bieniasz, Iwanio, Kucharski, Kasprzak, Kopacz, Sikora, Filipczak oraz Kocaba, Piła, Salamon, Depta