Strona główna Zwierzaki Psiak uwiązany do płotu

Psiak uwiązany do płotu [Aktualizacja]

1

Aktualizacja: W wyniku podjętych czynności wyjaśniających w sprawie strażnicy ustalili sprawcę tego czynu. Jak się okazało, był nim mieszkaniec Świdnicy, który zapomniał poinformować mamę że szczeniak jest jego, a nieświadoma kobieta zgłosiła psa jako porzuconego strażnikom miejskim. Za swoją niefrasobliwość mężczyzna będzie musiał zapłacić 200 zł. mandatu. Piesek po dwóch dobach pobytu w schronisku trafił do Pani, która ofiarowała go pod opiekę sprawcy czynu – informuje SM w Świdnicy.

Czy szczeniak został porzucony? Straż Miejska prosi o pomoc w ustaleniu właściciela kilkumiesięcznego psa, znalezionego przy płocie na ulicy Przemysłowej w Świdnicy.

20 marca roku o godz. 19:55 zostaliśmy powiadomieni o małym psie, który jest przywiązany do ogrodzenia jednej z firm prowadzących swoją działalność przy ul. Przemysłowej w Świdnicy – informuje Jacek Budziszewski z SM. – Strażnicy potwierdzili zgłoszenie, jest to szczeniak, którego wygląd wskazuje, że ma właściciela. Około godz. 21:15 zwierzę znalazło się w schronisku. Strażnicy prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie i bardzo proszą o każdą informację, która może pomóc w ustaleniu opiekuna pieska. Prosimy o ich przekazywanie na nr 986 bądź 74 851 28 88 i 74 851 56 75. Istnieje również możliwość przekazania takich inf. osobiście u dyżurnego Straży Miejskiej w Świdnicy przy ulicy Dworcowej 2.

Poprzedni artykułNie będą przeszkadzać wagarowiczom, ale…
Następny artykułTrafił do szpitala z nożyczkami w brzuchu