Aktualizacja: Uroczy Fedor ma już nowy dom.
Bardzo młody Fedor czeka na nowego właściciela. Pies jest fantastycznym kandydatem na przyjaciela dla rodziny z dziećmi, do domu z ogródkiem. Adopcję prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.
Fedor to jeszcze młody pies, który potrzebuje wychowania. To kandydat na przyjaciela dla rodziny z dziećmi, do domu z ogródkiem. Adopcję prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.
\FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/






![Zatańczyli dla podopiecznych świdnickiego schroniska dla zwierząt i zachęcali do adopcji [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Dzien-Pomocy-Bezdomnym-Zwierzetom-w-Swiebodzicach-2026.05.30-10-238x178.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/ul.-Dluga-1-100x75.jpg)

![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-100x75.jpg)



