Już w najbliższą sobotę, 11 lutego dojdzie do konfrontacji dwóch czwartoligowych rywali. Piłkarze Polonii-Stali Świdnica zagrają na własnym boisku z Karoliną Jaworzyna Śląska. Początek meczu rozgrywanego na sztucznej murawie świdnickiego OSiR-u o 12.00.
Podopieczni Tomasza Oleksego i Mariusza Miętkiewicza mierzyli się w ostatnim tygodniu z dwoma trzecioligowcami. Polonia-Stal Świdnica uległa 0:2 Sole Oświęcim (grupa małopolsko-świętokrzysko-podkarpacko-lubelska), a następnie zremisowała 4:4 z Lechią Dzierżoniów. Drużyna Karoliny Jaworzyna Śląska po dwóch wygranych – 5:1 ze Zjednoczonymi Żarów (klasa okręgowa) i 3:2 z Nysą Kłodzko (klasa okręgowa), ostatnio uległa Lotnikowi Jeżów Sudecki (IV liga). Spotkanie sparingowe pomiędzy Polonią-Stal a Karoliną odbędzie się w sobotę, 11 lutego. Start meczu na sztucznym boisku OSiR-u Świdnica o 12.00.


![Znamy najlepsze duety przełożonego wcześniej turnieju [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/DSC09640_wynik-238x178.jpg)

![„Nalot” na nielegalne salony gier w Świdnicy i Wałbrzychu. Są zatrzymani [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/policja-nielegalne-automaty-4-100x75.jpg)
![Hałda odpadów wciąż się pali. Strażacy codziennie pracują na pogorzelisku [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/page-5-100x75.jpg)




