Strona główna Konkursy Sztuka Kochania w Kinie na Szpilkach

Sztuka Kochania w Kinie na Szpilkach [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Kino na Szpilkach to wyczekiwane przede wszystkim przez kobiecą część kinowej publiczności wydarzenie. Jednak tym razem film jest świetną propozycją również dla panów. A my chętnie w imieniu Cinema 3D i własnym zaprosimy Was na to wydarzenie.

KNS-SZTUKA KOCHANIA_INFOTIXY_1024x768px-1

Kino na szpilkach to cykliczne wydarzenie w świdnickim kinie Cinema 3D. Jego głównym elementem jest oczywiście pokaz filmu, ale niemniej ważne są towarzyszące atrakcje. Na powitanie tradycyjna lampka szampana, a potem konsultacje i konkursy z partnerami imprezy, do tego nagrody dla odważnych pań, które podejmą wyzwanie i przebiorą się  w stylu PRL. Tym razem dodatkową wartością jest możliwość porozmawiania z seksuologiem Dorotą Werner i wysłuchania prelekcji dotyczącej obecnego stanu seksualności kobiet. A jeśli po filmie ktoś będzie miał ochotę o nim podyskutować, wybrane świdnickie lokale zapraszają na afterparty.

Wieczór zwieńczy film „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim “Sztuka kochania” podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu “Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.I właśnie z jej postacią związane jest pytanie: W którym roku Michalina Wisłocka została uhonorowana Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski? Nagrodą w konkursie są dwa pojedyncze zaproszenia na czwartkowe Kino na szpilkach. Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodą na publikację danych w przypadku wygranej, należy przesyłać mailem na adres [email protected] Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 30 stycznia włącznie.

AKTUALIZACJA

Michalina Wisłocka otrzymała Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski w dniu 09.09.1997r. Pojedyncze zaproszenia otrzymują panie Krystyna Szlachta oraz Magdalena Szymańska-Demska. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

/red/