Strona główna Sport Piłka nożna Najmłodsi piłkarze ruszą do rywalizacji

Najmłodsi piłkarze ruszą do rywalizacji

0

Aż 14 zespołów wystartuje w najbliższym turnieju JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2016/2017 przeznaczonym dla zawodników z rocznika 2010 i młodszych. Na zawodników czekać będą dwa równoległe boiska, dwa oddzielne turnieje rozgrywane systemem każdy z każdym i wyróżnienia dla każdego piłkarza występującego w imprezie.

Oprócz sportowych emocji, na piłkarzy i kibiców będzie czekać sporo innych atrakcji- loteria fantowa z atrakcyjnymi gadżetami i kącik gastronomiczny. Patronem medialnym całego cyklu turniejów JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2016/2017 jest portal Swidnica24.pl.

Grupa A:

Polonia-Stal I Świdnica

Polonia-Stal II Świdnica

AP 13 I Świdnica

Javoria Jawor

Baszta Wałbrzych

Fair Play I Wrocław

AP Dzierżoniów

Grupa B:

Polonia-Stal III Świdnica

Polonia-Stal IV Świdnica

AP 13 II Świdnica

JTS Jawor

Pogoń Pieszyce

Fair Play II Wrocław

AKS Strzegom

Harmonogram grupy A:
1. Godz. 9.00-9.11: Polonia-Stal I Świdnica – Polonia-Stal II Świdnica
2. Godz. 9.13-9.24: AP 13 I Świdnica – Javoria Jawor
3. Godz. 9.26-9.37: Baszta Wałbrzych – Fair Play I Wrocław
4. Godz. 9.39-9.50: Polonia-Stal I Świdnica – AP 13 I Świdnica
5. Godz. 9.52-10.03: Polonia-Stal II Świdnica – Javoria Jawor
6. Godz. 10.05-10.16: Baszta Wałbrzych – AP Dzierżoniów
7. Godz. 10.18-10.29: Polonia-Stal I Świdnica – Javoria Jawor
8. Godz. 10.30-10.41: Polonia-Stal II Świdnica – AP 13 I Świdnica
9. Godz. 10.43 -10.54: Fair Play I Wrocław – AP Dzierżoniów
10. Godz. 10.56-11.07: Polonia-Stal I Świdnica – Baszta Wałbrzych
11. Godz. 11.09 – 11.20: Polonia-Stal II Świdnica – Fair Play I Wrocław
12. Godz. 11.22-11.33: Javoria Jawor – AP Dzierżoniów
13. Godz. 11.35-11.46: Polonia-Stal I Świdnica – Fair Play I Wrocław
14. Godz. 11.48-11.59: Polonia-Stal II Świdnica – Baszta Wałbrzych
15. Godz. 12.01-12.12: AP 13 I Świdnica – AP Dzierżoniów
16. Godz. 12.14-12.25: Javoria Jawor – Baszta Wałbrzych
17. Godz. 12.27-12.38: Polonia-Stal I Świdnica – AP Dzierżoniów
18. Godz. 12.40-12.51: AP 13 I Świdnica – Fair Play I Wrocław
19. Godz. 12.53-13.04: Polonia-Stal II Świdnica – AP Dzierżoniów
20. Godz. 13.06-13.17: AP 13 I Świdnica – Baszta Wałbrzych
21. Godz. 13.19-13.30: Javoria Jawor – Fair Play I Wrocław

Harmonogram grupy B:
1. Godz. 9.00-9.11: Fair Play II Wrocław – Pogoń Pieszyce
2. Godz. 9.13-9.24: AKS Strzegom – JTS Jawor
3. Godz. 9.26-9.37: AP 13 II Świdnica – Polonia-Stal III Świdnica
4. Godz. 9.39-9.50: Fair Play II Wrocław – AKS Strzegom
5. Godz. 9.52-10.03: Pogoń Pieszyce – JTS Jawor
6. Godz. 10.05-10.16: AP 13 II Świdnica – Polonia-Stal IV Świdnica
7. Godz. 10.18-10.29: Fair Play II Wrocław – JTS Jawor
8. Godz. 10.30-10.41: Pogoń Pieszyce – AKS Strzegom
9. Godz. 10.43 -10.54: Polonia-Stal III Świdnica – Polonia-Stal IV Świdnica
10. Godz. 10.56-11.07: Fair Play II Wrocław – AP 13 II Świdnica
11. Godz. 11.09 – 11.20: Pogoń Pieszyce – Polonia-Stal III Świdnica
12. Godz. 11.22-11.33: JTS Jawor – Polonia-Stal IV Świdnica
13. Godz. 11.35-11.46: Pogoń Pieszyce – AP 13 II Świdnica
14. Godz. 11.48-11.59: Fair Play II Wrocław – Polonia-Stal III Świdnica
15. Godz. 12.01-12.12: AKS Strzegom – Polonia-Stal IV Świdnica
16. Godz. 12.14-12.25: JTS Jawor – AP 13 II Świdnica
17. Godz. 12.27-12.38: Fair Play II Wrocław – Polonia-Stal IV Świdnica
18. Godz. 12.40-12.51: AKS Strzegom – Polonia-Stal III Świdnica
19. Godz. 12.53-13.04: Pogoń Pieszyce – Polonia-Stal IV Świdnica
20. Godz. 13.06-13.17: JTS Jawor – Polonia-Stal III Świdnica
21. Godz. 13.19-13.30: AKS Strzegom – AP 13 II Świdnica