Strona główna Sport Piłka nożna AKS pokonał Nysę Kłodzko

AKS pokonał Nysę Kłodzko

0

Zespół AKS-u Strzegom przełamał serię trzeci sparingowych porażek z rzędu. Piłkarze trenera Jarosława Krzyżanowskiego pokonali na własnym obiekcie reprezentanta klasy okręgowej Nysę Kłodzko 5:2.

Po dwa trafienia w tym spotkaniu zanotowali Adam Wasilewski i Dawid Krzyżanowski, gola dołożył ponadto Wojciech Durajczyk. – Zagraliśmy w sobotę z kandydatem do awansu do IV ligi, który reprezentuje mniej więcej zbliżony poziom do naszego. Mój zespół we wcześniejszych spotkaniach z silniejszymi przeciwnikami miał za zadanie dużo biegać, tym razem chcieliśmy sobie stworzyć wiele akcji ofensywnych i to się udało. Cieszę się z wyniku, trochę mniej z faktu, że kolejny raz nasza młodzież niewiele wnosi do meczu. Będę się starał cały czas rozmawiać z młodymi piłkarzami, by mieli większy wpływ na przebieg gry – podsumował trener AKS-u Jarosław Krzyżanowski. W sobotę, 25 lutego do Strzegomia przyjeżdża ekipa Kuźni Jawor (legnicka okręgówka). Początek spotkania zaplanowano na godz. 13.00.

 

AKS Strzegom – Nysa Kłodzko 5:2 (2:1)

AKS: Kretkowski, Durajczyk, zawodnik testowany, Krupnik, Gołąbek, Alwin, J. Krzyżanowski, D. Krzyżanowski, Sobczak, Domaradzki, A. Wasilewski oraz Słowik, Serweciński, Nitarski, Lesiński, Kuczma, Szerszeń

Poprzedni artykułŚwidnicki radny wśród zwycięzców plebiscytu samorządowego
Następny artykułSą pomysły na nazwy świdnickich rond