Strona główna Sport Piłka nożna AKS pokonał Nysę Kłodzko

AKS pokonał Nysę Kłodzko

0

Zespół AKS-u Strzegom przełamał serię trzeci sparingowych porażek z rzędu. Piłkarze trenera Jarosława Krzyżanowskiego pokonali na własnym obiekcie reprezentanta klasy okręgowej Nysę Kłodzko 5:2.

Po dwa trafienia w tym spotkaniu zanotowali Adam Wasilewski i Dawid Krzyżanowski, gola dołożył ponadto Wojciech Durajczyk. – Zagraliśmy w sobotę z kandydatem do awansu do IV ligi, który reprezentuje mniej więcej zbliżony poziom do naszego. Mój zespół we wcześniejszych spotkaniach z silniejszymi przeciwnikami miał za zadanie dużo biegać, tym razem chcieliśmy sobie stworzyć wiele akcji ofensywnych i to się udało. Cieszę się z wyniku, trochę mniej z faktu, że kolejny raz nasza młodzież niewiele wnosi do meczu. Będę się starał cały czas rozmawiać z młodymi piłkarzami, by mieli większy wpływ na przebieg gry – podsumował trener AKS-u Jarosław Krzyżanowski. W sobotę, 25 lutego do Strzegomia przyjeżdża ekipa Kuźni Jawor (legnicka okręgówka). Początek spotkania zaplanowano na godz. 13.00.

 

AKS Strzegom – Nysa Kłodzko 5:2 (2:1)

AKS: Kretkowski, Durajczyk, zawodnik testowany, Krupnik, Gołąbek, Alwin, J. Krzyżanowski, D. Krzyżanowski, Sobczak, Domaradzki, A. Wasilewski oraz Słowik, Serweciński, Nitarski, Lesiński, Kuczma, Szerszeń