Strona główna Sport Siatkówka Świetny weekend naszych siatkarek

Świetny weekend naszych siatkarek

0

Znakomicie zaprezentowały się w ostatni weekend drużyny siatkarskie MKS Polonii Świdnica. Oprócz wspomnianego zwycięstwa seniorek, które zostały liderkami tabeli II ligi, z wygranych cieszyły się także juniorki, kadetki i młodziczki.

siatka-mlodziczki

Przypomnijmy, że w sobotę, 7 stycznia o kolejne trzy punkty postarały się nasze seniorki pokonując 3:0 Zorzę Wodzisław Śląski. Wskutek słabszego występu AZS-u Uniwersytetu Opole, podopieczne Marka Olczyka wskoczyły na pozycję liderek tabeli. Tego samego dnia i w takim samym stosunku setów zwyciężyły kadetki. Drużyna Magdaleny Sadowskiej pewnie pokonała Ren But Złotoryja.

siatka-kadetki

Dzień później po wygrane sięgnęły juniorki, młodziczki i ponownie kadetki. Juniorki oraz kadetki zaprezentowały się w Głogowie, wygrywając bez straty seta z miejscowym Piastem. Młodziczki Polonii rozegrały z kolei turniej, w którym zmierzyły się z Ren Butem Złotoryja i MGLKS-em Sobieskim Oława. Obydwa spotkania zakończyły się naszymi zwycięstwami w wymiarze 2:0. obydwie drużyny pokonały 2:0. W swojej grupie mają jeszcze mecze w Złotoryi i Oławie.

Poprzedni artykułWysokie lokaty Szarych Wilczków
Następny artykuł25-ty Finał WOŚP w Galerii Świdnickiej