Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarskie zmagania w roczniku 2007

Piłkarskie zmagania w roczniku 2007

0

Osiem zespołów z Dolnego Śląska i dwie ekipy ze Śląska (Gol Bieruń i Akademia Piłkarska Żywiec) staną na starcie kolejnego turnieju z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2016/2017. Zmagania w roczniku 2007 rozegrane zostaną w niedzielę, 15 stycznia w hali na osiedlu Zawiszów.

CSC_6160

10 drużyn przydzielono do dwóch pięciozespołowych grup, gdzie rywalizacja toczyć się będzie systemem każdy z każdym. Mecze trwać będą 1 x 12 minut, gramy w zestawieniu 4 zawodników + bramkarz.

Grupa A:
Polonia Stal Świdnica
Gol Bieruń
Javoria Jawor
Górnik Wałbrzych
Karolina Jaworzyna Śląska

Grupa B:
AP Świdnica
AP Żywiec
Baszta Wałbrzych
AKS Strzegom
AP Marcinowice

Szczegółowy harmonogram turnieju:
1. 8,30-8.42: Polonia Stal Świdnica – Karolina Jaworzyna Śląska
2. 8.44-8.56: AP Świdnica – AKS Strzegom
3. 8.58-9.10: Gol Bieruń – Javoria Jawor
4. 9.12-9.24: Baszta Wałbrzych – AP Marcinowice
5. 9.26-9.38: Polonia Stal – Górnik Wałbrzych
6. 9.40-9.52: AKS Strzegom – AP Marcinowice
7. 9.54-10.06: Karolina Jaworzyna Śląska – Javoria jawor
8. 10.08-10.20: AP Świdnica – AP Żywiec
9. 10.22-10.34: Polonia Stal Świdnica – Gol Bieruń
10. 10.36-10.48: AP Świdnica – Baszta Wałbrzych
11. 10.50-11.02: Karolina Jaworzyna SL– Górnik Wałbrzych
12. 11.04-11.16: AP Marcinowice – AP Żywiec
13. 11.18-11.30: Polonia Stal Świdnica – Javoria jawor
14. 11.32-11.44: Karolina Jaworzyna Śląska – Gol Bieruń
15. 11.46-11.58: AP Świdnica – AP Marcinowice
16. 12.00-12.12: AKS Strzegom – Baszta Wałbrzych
17. 12.14-12.26: Gol Bieruń – Górnik Wałbrzych
18. 12.28-12.40: Baszta Wałbrzych- AP Żywiec
19. 12.42-12.54: Javoria Jawor – Górnik Wałbrzych
20. 12.56-13.08: AKS Strzegom-  AP Żywiec
21. 13.10-13.22: Półfinał I – 1 A- 2 B
22. 13.24-13.36: Półfinał II – 2 A- 1 B
23. 13.38-13.50: Mecz o IX miejsce
24. 13.52-14.04: Mecz VII miejsce
25. 14.06-14.18: Mecz o V miejsce
26. 14.20-14.32: Mecz o III miejsce
27. 14.34-14.46: Finał

Rozdanie nagród

Od ok. 11.40 do 14.00 wydawane będą obiady