Są takie dwa styczniowe dni, które pachną domowymi ciastkami i herbatą z sokiem malinowym własnej produkcji. Słychać cykanie zegara, a w przygaszonym świetle można dostrzec dwie przygarbione postacie – jedna w fotelu pochyla się nad krzyżówką, a druga w niesamowitym tempie obraca drutami, spod których opada jej na kolana kolorowy szalik.

Dzień Babci i Dziadka już za kilka dni. Warto pomyśleć nad drobiazgiem dla nich, choć najczęściej niczego poza naszą obecnością nie potrzebują. Proponujemy konkurs, w którym nie tylko możecie wyrazić swoje uczucia do dziadków, ale i wygrać dla nich prezenty przygotowane przez naszych sponsorów. Dekoria Centrum ze Świdnicy przy ul. Bystrzyckiej przygotowało dwie piękne poduszki, cukiernia Łukowa wspaniały tort, a sklep Czas na herbatę zestaw pysznych herbat. Wszystkie te urocze podarunki za pośrednictwem naszych małych lub dużych Czytelników, trafią do ich Babć i Dziadków. Aby wygrać prezent należy przysłać na adres: [email protected] wiersz własnego autorstwa o Babci i Dziadku (forma i długość dowolna). W mailu powinna znaleźć się zgoda na publikację utworu oraz imienia i nazwiska autora na portalu Świdnica24. Na wiersze czekamy do środy 18 stycznia włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi w piątek, 20 stycznia. Zapraszamy!
![Wszystkich Świętych. Cmentarze pełne świateł pamięci dla zmarłych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Wszystkich-Swietych-cmentarz-Lukasinskiego-wieczorem-2025.11.01-9-238x178.jpg)



![Kolejna kradzież w drogerii. Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-14-100x75.jpg)




![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)