Strona główna Bez kategorii Jednostronne derby dla Gwardii Wrocław

Jednostronne derby dla Gwardii Wrocław

0

Bez większych emocji przebiegł mecz 16. kolejki siatkarskiej II ligi pomiędzy UKS-em Volley Żarów a Gwardią Wrocław. Żarowski beniaminek rozgrywek uległ rywalom w trzech setach.

dsc_9512

To niestety piętnasta porażka Volleya w ich historycznym sezonie na parkietach II ligi. W pierwszym starciu pomiędzy obiema ekipami do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była decydująca piąta partia. Tą lepiej rozegrali wrocławianie, którzy wygrali 18:16, a całe spotkanie 3:2. Wydawało się zatem, że żarowianie są w stanie wziąć rewanż i po raz pierwszy w bieżących rozgrywkach zejść z placu boju w roli triumfatorów. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna, podopieczni Marcina Wójciaka nie ugrali nawet seta, ulegając 0:3.

UKS Volley Żarów – Gwardia Wrocław 0:3 (18:25, 19:25, 21:25)