Strona główna 0_Slider GKS Kobierzyce o gola lepszy

GKS Kobierzyce o gola lepszy [FOTO]

0

W meczu ligowych rywali GKS Kobierzyce pokonał 2:1 Polonię-Stal Świdnica. Dla jednej i drugiej ekipy był to pierwszy sparing przed startem rundy rewanżowej na boiskach IV ligi.

Pierwszy Sparing z Polonią Stalą Świdnicą - fot. Artur Ciachowski (16)

Do przerwy było 1:0 dla świdniczan po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Wojciecha Szubę. Po zmianie stron gości dwukrotnie zdołali umieścić futbolówkę w świdnickiej bramce i wygrać spotkanie 2:1. – W pierwszej połowie jednobramkowe prowadzenie naszej drużyny było wydaje się najniższym wymiarem kary dla przyjezdnych. Po zmianie stron na boisku pojawili się bardzo młodzi zawodnicy. Mimo ambitnej walki popełnili kilka błędów, które skwapliwie wykorzystali przeciwnicy. Dziś nie mogliśmy skorzystać też z kilku podstawowych zawodników, których wyeliminowały głównie choroby. To pierwszy sparing, przed nami wciąż sporo pracy – komentuje trener Polonii-Stali Świdnica Tomasz Oleksy.

Polonia-Stal Świdnica – GKS Kobierzyce 1:2 (1:0)

Polonia-Stal: Kurzeja, Kozachenko, Klemiński, zawodnik testowany, Białas, Sowa, Szuba, Borowy, Szczygieł, Jagieła, Myrta oraz Szczepaniuk, Krupczak Gerus, zawodnik testowany, Lecniuk, Gładysz, Somala, Podgórski

/FOTO: Artur Ciachowski/