Strona główna Temat dnia Vectus, Venus Legacy, Emerge lub Geneo O+

Vectus, Venus Legacy, Emerge lub Geneo O+

0

Dzięki najnowocześniejszym metodom medycyny estetycznej możemy w bezinwazyjny sposób walczyć z niedoskonałościami skóry oraz sylwetki, powstającymi wraz z upływem czasu. W Centrum Urody Justyna w Świdnicy w Rynku nr 5, pacjenci znajdą szeroki wybór urządzeń do laseroterapii: laser Vectus do depilacji laserowej, laser Ascleption Quadro Star+, Venus Legacy, laser frakcyjny Emerge oraz GeneO+.

lasery2

Laser Vectus to przełom w depilacji laserowej, trwale usuwający zbędne owłosienie. Jako jedyny na świecie wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Dzięki temu dobierane są indywidualne parametry zabiegu, a skóra nie ulega poparzeniu. Dodatkowo efektywność całej procedury jest zwiększona przez umieszczone na głowicy lustra, przez co impuls świetlny jest ponownie wykorzystany. Redukcję owłosienia na plecach można wykonać w 3 minuty, a komfort depilacji podnosi technologia chłodzenia skóry. Laser Vectus to innowacyjna technologia, pozwalająca trwale usunąć zbędne owłosienie, a jednocześnie gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu. Okres jesienno-zimowy jest najbardziej odpowiedni do przeprowadzenia zabiegów depilacji laserowej.

naczynka

Laser Ascleption Quadro Star + doskonale usuwa zmiany naczyniowe, zwalcza trądzik różowaty, naczyniaki, usuwa włókniaki, przebarwienia i poszerzenia żylne nóg. Światło lasera reagując z hemoglobiną, zamienia się w ciepło, powodując obkurczenie i trwałe zamknięcie naczynia. Naczynie ulega resorpcji w ciągu 3-4 tygodni. Metoda ta jest bezpieczna i nie pozostawia śladów. W trakcie jednego zabiegu skutecznie zamykanych jest 60-70 % poszerzonych naczynek. Zabieg nie likwiduje predyspozycji do powstawania zmian naczyniowych, ale efekty działania są znakomite.

venus1

Kolejnym zabiegiem, z powodzeniem wykonywanym w Centrum Urody Justyna jest zabieg z wykorzystaniem innowacyjnego lasera Venus Legacy. Zabieg umożliwia kształtowanie sylwetki oraz poprawę elastyczności skóry twarzy i ciała. Dzięki multipolarnej fali radiowej, impulsowemu polu magnetycznemu oraz technologii Varipulse powoduje: kurczenie się włókien kolagenowych, proces lipolizy, pojawienie się nowych fibroblastów i naczyń włosowatych. W bezinwazyjny i bezbolesny sposób redukuje cellulit, konturuje sylwetkę ciała, wygładza zmarszczki, napina skórę, redukuje rozstępy. Zabieg trwa niecałe 30 minut, jest bezbolesny, przypomina masaż, a efekty są widoczne zaraz po zastosowaniu. O skuteczności tego urządzenia świadczy fakt, że jest na wyposażeniu najlepszych klinik medycyny estetycznej w Warszawie.

lasery1

Jeśli natomiast bez sukcesów walczysz z bliznami, rozstępami, chcesz wyrównać koloryt skóry czy przywrócić jej młodszy wygład skorzystaj z zabiegu z wykorzystaniem najnowszego lasera frakcyjnego Emerge. Laser ten stosuje energię w postaci mikrowiązek światła i w kontrolowany sposób uszkadza naskórek i skórę właściwą. Dzięki temu uszkodzone komórki zastępowane są nową, zdrową tkanką. Zabieg jest bezpieczny, wykonywany cały rok, trwale walczy ze zmarszczkami, kurzymi łapkami, cieniami pod oczami, bliznami i rozstępami.

geneo

Uzupełnieniem do zabiegów laseroterapii jest zabieg z użyciem urządzenia GeneO+. Jest to nowoczesna technologia, dająca efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry już po pierwszym zabiegu. Równoczesne złuszczanie z dotlenieniem skóry optymalizuje absorpcję cennych składników zawartych w preparatach: NeoBright (dla rozjaśnienia i odżywienia skóry) i NeoRevive (dla odmłodzenia i ujędrnienia). Kosmetolog po dogłębnej konsultacji wybierze rodzaj przeprowadzonego zabiegu.

Laseroterapia jest szeroką gałęzią medycyny estetycznej, cieszącą się coraz większą popularnością. Zabiegi te są bezinwazyjne, praktycznie bezbolesne, a efekty widoczne często już po pierwszym zabiegu. W Centrum Urody Justyna dysponujemy szerokim wachlarzem usług z wykorzystaniem najnowocześniejszych laserów. Zabiegi są wykonywane przez doświadczonego kosmetologa, posiadającego stosowne certyfikaty do wykonywania tego rodzaju zabiegów. Przyjdź i zapoznaj się z bogatą ofertą Centrum Urody Justyna, a nasi specjaliści na pewno znajdą odpowiedni zabieg dla Ciebie!

Zapraszamy do Centrum Urody JUSTYNA w Świdnicy, Rynek 5
Rejestracja pod numerem: 74 852 15 97
Szczegóły pod adresem www.perfumeriajustyna.pl
Facebook: Centrum Urody Justyna Swidnica

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułLiderki nie zwalniają tempa!
Następny artykułPobili, okradli i zabrali yorka. Rodzina apeluje o pomoc