Strona główna Wydarzenia Sklep dla LEGOmaniaków już otwarty!

Sklep dla LEGOmaniaków już otwarty!

0

Wielu świdniczan, zwłaszcza tych najmłodszych zauważyło nowy sklep z klockami LEGO. Nie da się przejść obojętnie obok kolorowej wystawy, na której królują budowle z kultowych klocków. Rozmawiamy z pomysłodawcą otwarcia sklepu LEGO, panem Radosławem.

tommy2

Dlaczego zdecydował się Pan prowadzić sklep z produktami LEGO, a nie na przykład sklep z zabawkami, w którym przy okazji sprzedawane jest LEGO?

– Sklep przy ulicy Zamkowej otworzyliśmy w roku 2011. Był to właściwie pomysł wynikający bardziej z pasji i zamiłowania do klocków LEGO niż przemyślana decyzja biznesowa. Ukończyłem szkołę i szukałem pomysłu na własną działalność, a mój młodszy brat rzucił pomysłem otworzenia fabryki LEGO. Pomysł był nieco szalony i rozbawiło to mnie i moją rodzinę, ale pomyśleliśmy, że ze sklepem może się udać. Po kilku miesiącach udało nam się go otworzyć. Przyznam, że na początku było ciężko ze względu na brak doświadczenia, ale z czasem okazało się, że świdniczanie to wspaniała grupa klientów i są w stanie wybaczyć wiele błędów.

Czyli nie znajdziemy u Pana produktów innych producentów?

– Powoli staramy się wdrażać także inne produkty takich marek jak Trefl, Revell czy pojazdy SIKU. Czynnikiem decydującym jest ich jakość i to czy mamy do nich przekonanie. Skupiamy się na budowaniu długotrwałych relacji z klientami, więc nie możemy sobie pozwolić na sprzedaż produktów, z których ten nie będzie zadowolony. Ostatecznie staramy się, aby ponad 70% naszego asortymentu stanowiły produkty LEGO.

Skąd więc pomysł, by zmienić lokalizację, do której klienci już się przyzwyczaili?

– Przeniesienie z ulicy Zamkowej było koniecznością. Mamy mnóstwo świetnych produktów LEGO niedostępnych na naszym rynku, ale dotychczasowa lokalizacja stwarzała problem z ich ekspozycją. W nowym miejscu nasi klienci w końcu mogą obejrzeć każdy produkt, a także na przykład złożone już modele czy też skorzystać z interaktywnych atrakcji.

Czyli nie będzie to taki zwyczajny sklep…

– Nie, nasz pomysł nie ograniczył się tylko do miejsca sprzedaży. Na piętrze znajduje się sala zabaw, gdzie dzieciaki mogą bawić się klockami i wspólnie składać spore konstrukcje. W perspektywie planujemy także organizować imprezy urodzinowe. Aktualnie sala cieszy się ogromną popularnością, ale dla nas nie jest ona jeszcze w pełni ukończona, więc wstęp jest darmowy. Ostatecznie myślę, że wyjdzie to zarówno nam, jak i klientom na dobre, bo dają nam cenne wskazówki, co można dodatkowo zaimplementować aby przebywanie tu sprawiało więcej frajdy.

Tyle atrakcji w jednym miejscu?! Jesteście chyba skazani na sukces!

– Naszym marzeniem jest prowadzenie sklepu, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli poczuć pozytywne emocje. Jeszcze sporo pracy przed nami i wsłuchujemy się w zdanie klientów, bo to właśnie oni są źródłem naszej motywacji. To nasz cel i postaramy się nie zawieźć Państwa oczekiwań. Czy nam się uda? Damy z siebie wszystko, ale to Państwo ocenią!

Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej o nowym sklepie z klockami LEGO?

– Zapraszamy na nasz facebookowy profil oraz stronę internetową tommytoys.pl, gdzie będziemy na bieżąco informować o atrakcjach i promocjach. W imieniu całej załogi chciałbym serdecznie podziękować za tak liczne przybycie naszym stałym klientom, a nowych zapraszam do odwiedzania nas na ulicy Środkowej.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPomocnicy Mikołaja prowadzą świdnickie autobusy
Następny artykułWyłudzał cenne przedmioty za fałszywe potwierdzenia przelewu