Jak co roku w Świebodzicach zostanie zorganizowane uroczyste spotkanie wigilijne z dla potrzebujących i samotnych mieszkańców naszego miasta.
Spotkanie tradycyjnie w hali sportowo – widowiskowej OSiR Świebodzice, przy ul. Mieszka Starego 6., tuż przed samą Wigilią –w piątek, 23 grudnia 2016 r. O godz. 10:00 w kościele pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego odprawiona zostanie msza święta.
Świebodziczanie otrzymają paczki świąteczne w formie produktów żywnościowych, w składzie których znajdą się: kurczak świeży, boczek wędzony, kabanosy, szynka wędzona, szynka konserwowa, kiełbasa krakowska sucha i kiełbasa śląska. Łączna wartość jednej paczki wynosi 118,76 zł. Przygotowanych będzie około 400 paczek świątecznych.
Na podobną liczbę osób przygotowywana jest także miejska wigilia, w której wezmą udział m. in.burmistrz, radni, duchowieństwo.
UM Świebodzice


![Ósmoklasiści i przedszkolaki zatańczyli poloneza na zakończenie roku szkolnego [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Swiebodzice-miejski-polonez-2026.06.16-28-238x178.jpg)







