Strona główna Sport Lekkoatletyka Pobiegnie w półmaratonie dla teścia!

Pobiegnie w półmaratonie dla teścia!

0

Razem przebiegli blisko 600 kilometrów w maratonach i półmaratonach. Choć nie są drużyną to łączą ich dwie pasje: bieganie długich dystansów i praca w Świdnickim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji.

polmaraton

Andrzej Przerwa, Dariusz Sidoruk i Paweł Niedziela ze świdnicką imprezą są od początku – sobotni start w RST Półmaratonie Świdnickim będzie dla nich drugą próbą na trasie 21 kilometrów poprowadzoną ulicami Świdnicy i okolicy. Największe doświadczenie biegowe i najlepsze czasy ma na koncie Paweł Niedziela. Andrzej Przerwa jeździ też na rowerze i wspina się w wysokich górach. W tym roku stanął na szczycie Mont Blanc, a w wyprawie towarzyszył mu kolega z działu. Fotografuje, jego artystyczne zdjęcia zdobią ściany w siedzibie spółki. Darek dopiero w tym roku zaliczył swój pierwszy maraton, na co dzień w ŚPWiK dba o to, by czysta i zdrowa woda dopływała do świdnickich kranów bez przerw i w dostatecznej ilości.

W Świdnicy pobiegnę dla Ryszarda, mojego wspaniałego teścia, który zmaga się z chorobą – mówi Darek – mam nadzieję, że pokona ją, tak jak ja pokonywać będę trudności trasy tego biegu. Do zobaczenia na II RST Półmaratonie Świdnickim, zapraszamy do kibicowania.

Poprzedni artykułDoniesienie na byłego prezydenta Świdnicy i jego zastępcę
Następny artykułSpółdzielnia Mieszkaniowa kontra zarzuty byłego wiceprezesa