Strona główna Kultura Ostatnie w tym roku Kino na Szpilkach już w czwartek

Ostatnie w tym roku Kino na Szpilkach już w czwartek

0

Ostatnie w tym roku wyjątkowe spotkanie dla Pań w Cinema 3D w Świdnicy, czyli Kino na Szpilkach już w czwartek 17 listopada od godziny 19:00.

Nadeszła pora roku nieco ponura i przygnębiająca, dzień jest bardzo krótki. Warto jednak od czasu do czasu przyjść  na niepowtarzalne spotkanie w kinie, podczas którego nie liczy się pora roku, a bieżące sprawy i troski odchodzą na dalszy plan. Również tym razem organizatorzy i partnerzy „szpilek” postarają się aby wieczór był pełen śmiechu, radości i świetnej zabawy. Nie zabraknie mnóstwa atrakcji, konkursów z nagrodami oraz oczywiście seansu, tym razem sympatyczny i ciepły film „Praktykant”.

kns_praktykant2

Film wybrany na tę edycję specjalnie dla pań, opowiada historię mężczyzny który znużony emeryturą wraca na zawodową ścieżkę próbując sił w zupełnie nowej branży. Wszystkie panie które przybędą na szpilki również będą mogły poznać bliżej zawody nie związane zupełnie z tym co na co dzień robią. Tak więc będzie można m.in. skorzystać z porad Studio Zdrowego Stylu Życia Relaks i Regeneracja, zapoznać się z produktami kosmetycznymi The Rose czy Mary Kay, skosztować pyszności przygotowanych przez Galerię Smaku, poradzić się profesjonalnej brafitterki, sprawdzić gamę ziół i herbat ze sklepu Czas Na Herbatę czy zapoznać się z ofertą debiutującego zarówno na Kinie Na Szpilkach jak i w Świdnicy sklepu „Po Robocie” gdzie znajdziemy przeróżne piwa regionalne, cydry czy napoje alternatywne.

Nie zabraknie także zawodowych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami takimi jak m.in. książki, filmy, zestawy kosmetyków, vouchery do restauracji, bony podarunkowe, zaproszenia na depilację, voucher na zakup bielizny z profesjonalną usługą brafittingu czy wejściówki na „Zakaz Narzekania Show” gdzie wystąpi m.in. doskonale znany wszystkim Andrzej Grabowski. Na sali kinowej natomiast Fitness Worldz Galerii Świdnickiej w zawodowy sposób przedstawi wszystkim paniom jak fizycznie radzić sobie ze stresem czy zmęczeniem po pracy.

Praktykant – Robert De Niro gra w filmie Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).

UWAGA! Już teraz zapraszamy do wspólnej zabawy. Panie które przyjdą w przebraniach związanych z różnego rodzaju zawodami jak np. policjant, lekarz czy pielęgniarka będą miały szansę wziąć udział w konkursie gdzie nagrodą główną będzie super niespodzianka którą chyba każda fanka Kina Na Szpilkach chciała by mieć. Jaka? O tym panie przekonają się w Cinema 3D w Świdnicy już 17 listopada!

/red./

Poprzedni artykułParasol zdmuchnęło na dach [FOTO]
Następny artykułZaproszenie na Kino na Szpilkach ma właścicielkę