Strona główna Sport Siatkówka Lepsze od swoich imienniczek z Łazisk Górnych

Lepsze od swoich imienniczek z Łazisk Górnych

0

Po czwarte zwycięstwo w tym sezonie sięgnęły siatkarki drugoligowego MKS-u Polonii Świdnica. Warto zaznaczyć, że tak jak w każdym wygranym spotkaniu, rywalki zdołały urwać nam jednego seta. Tym razem o naszej sile przekonały się zawodniczki Polonii Łaziska Górne.

sdc19380

Pierwszy set to prawdziwa deklasacja. Podopieczne Marka Olczyka całkowicie zdominowały przebieg rywalizacji pokonując przeciwniczki 25:11. Przyjezdne szybko wyciągnęły jednak wnioski wygrywając drugą partię 25:21. Było to też pokłosie naszej zdecydowanie słabszej postawy. W kolejnych setach wszystko wróciło już do normy. Gospodynie wygrały 25:15 i 25:17, a całe spotkanie w wymiarze 3:1.

MKS Polonia Świdnica – Polonia Łaziska Górne 3:1 (25:11, 21:25, 25:15, 25:17)

Polonia Świdnica: Adamek, Tomaszewska, Woźniak, Druciak, Krusiewicz, Małodobra, Szymańska, Jewiarz, Baran, Nowak, Dynowska, Żołnierek