Strona główna Sport Siatkówka Volley przegrywa po walce

Volley przegrywa po walce

0

Siatkarze UKS-u Volley Żarów ulegli na własnym terenie AZS-owi UAM Poznań. Ekipa Marcina Wójciaka stawiła opór drużynie z Wielkopolski, ale nie zmienia to faktu iż przegrała 0:3 i wciąż zamyka tabelę II ligi.

dsc_9539

Żarowski beniaminek wciąż jest bez punktu i nie ugrał nawet seta przegrywając kolejno z Głogowem, Żaganiem i teraz Poznaniem. Tym razem o sukces było jednak bardzo blisko. Już pierwszy set pokazał, że gospodarze nie zamierzają składać broni. Miejscowi ulegli po walce 22:25. Chwilę później rywale odskoczyli na 2:0 w setach zwyciężając 25:17. Trzecia i jak się okazało ostatnia partia miała niezwykle dramatyczny przebieg i zakończyła się grą na przewagi. Ostatecznie więcej zimnej krwi zachowali przyjezdni wygrywając 28:26.