Strona główna Wydarzenia Różowa wstążka w Cinema 3D

Różowa wstążka w Cinema 3D

0

KISS „Bądź dla siebie najlepszą przyjaciółką” – pod takim hasłem odbędzie się II edycja Różowej Wstążki już 20 października od 18:00 w kinie Cinema 3D w Świdnicy.

baner_rozowa-wstazka

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. W tym okresie powstaje więc wiele inicjatyw, które mają na celu przybliżyć kobietom temat choroby, uświadomić jak ważna jest profilaktyka i dbanie o siebie, ale także pokazać, że choroba ta wcale nie musi oznaczać końca, a wręcz przeciwnie. Kobieta Pewna Siebie by Jolanta Górniak jako organizator i pomysłodawca idei Różowej Wstążki – KISS chce dodatkowo zainspirować i zarazić pozytywnym nastawieniem wszystkie przybyłe na wydarzenie kobiety.

Będzie to spotkanie kobiet w różnym wieku, mające na celu podkreślenie, że piękno kobiety przybiera różnorodne formy. Prelegentkami będą świadome siebie kobiety. Poznacie ich klucz do sukcesu i dowiecie się jak ważna jest świadomość własnego ciała – zapowiada Jolanta Górniak.

Wydarzenie rozpocznie się o 18:00 w holu kina. Przewidziane są liczne atrakcje, m.in. piękna wystawa autorstwa Małgorzaty Niewada, poświęcona nadal pięknym kobietom, które doświadczyły mastektomii. Bohaterki zdjęć są obdarzone niesamowitą energią. Inspirują, mimo tego że w życiu przeszły wiele, nie poddały się. Organizatorka pozyskała firmy partnerskie, których usługi i produkty skierowane są głównie dla Pań. Następnie, na sali kinowej obędzie się prelekcja KISS z udziałem czterech zaproszonych gości.

marta-kaim_rozowa-wstazka

K – Kobieta, jestem Ważna (Marta Kaim – Certyfikowany Life & Business Coach ICF . Autorka popularnego programu dla kobiet Jesteś ważna! oraz bestsellerowej książki „JESTEŚ WAŻNA. Czas, emocje i Ty”, która pokazuje jak stan naszych emocji przekłada się na sposób traktowania siebie i znajdowania czasu na to, co ważne).

I – Inspiracja, czyli prawdziwa historia (Marzena Michalec – pomysłodawczyni projektu Kobieta w biegu, aktywna działaczka walki z nowotworem, charyzmatyczny lider, który pociąga za sobą tłumy).

S – Siła w walce i wspieraniu kobiety ze schorzeniem nowotworowym. (Fundacja).

S – Samoświadomość w tworzeniu zdrowej i pięknej kobiecości (brafitting, czyli jak dobrać odpowiednio biustonosz).

Wisienką na torcie dla wszystkich przybyłych Pań będzie specjalny seans filmu „Ma Ma”, który opowiada historię „zwykłej” kobiety prowadzącej regularne życie, dowiadującej się, że choruje na raka piersi. Mimo wszystko nie zamierza się poddawać a choroba powoduje, że zmienia swoje życie na lepsze. W roli głównej Penélope Cruz.
Bilety na wydarzenie za jedyne 15zł do nabycia w Instytucie Piękna Ella Elżbieta Wrońska przy ulicy Środkowej 7 w Świdnicy. W kasach kina natomiast bilety można nabyć przed i w dniu wydarzenia (16,90 zł bilet ulgowy i 19,90 zł bilet normalny).

Jedno spotkanie, a może zmienić tak wiele.

/artykuł nadesłany/

Poprzedni artykułŚKPR wygrywa z Orlikiem [FOTO]
Następny artykułVarius Manx z Kasią Stankiewicz w Galerii Świdnickiej