Strona główna Sport Siatkówka Niskie loty Ikara

Niskie loty Ikara

0
Juniorzy Dekorii Świdnicy wygrali swój drugi mecz w siatkarskich rozgrywkach ligi dolnośląskiej. Tym razem świdniczanie poradzili sobie z Ikarem Legnica wygrywając 3:0 (25:23, 25:19, 25:13).
dekoria
Jest to drugie zwycięstwo, które podniosło na pewno zespół na duchu po poprzednich dwóch porażkach. Teraz, mam nadzieję, będzie coraz lepiej. Tylko w pierwszym secie juniorzy z Legnicy dotrzymywali nam kroku. Wszystko dlatego, iż popsuliśmy aż 8 zagrywek. Tak to jest, jak się gra w nowej hali, na której dodatkowo narysowanych jest wiele linii i czasami mogły się nam mylić. W miarę upływu czasu nasza „maszyna” zaczęła jednak  funkcjonować. Zwycięstwo cieszy i optymistycznie napawa przed następnymi meczami, a mamy je aż dwa w tym tygodniu. W piątek jedziemy do Jeleniej Góry, a w niedzielę gościmy siatkarzy z Milicza. Mecz odbędzie się w hali Gimnazjum nr 3 o godz. 13.00 – serdecznie zapraszamy – mówi trener drużyny Piotr Godula.
Skład: Grzegorz Radziwiłko (kapitan), Tomasz Knecht, Bartosz Lukaszczyk, Filip Slatan, Jakub Popławski, Jakub Borowy, Jakub Wiśniewski (libero), Rafał Bernat (libero), Kamil Czupski, Szymon Jóźwicki, Michał Antoniak, Mateusz Górczyński, Adrian Smagło, Bartosz Adamski.
/Mateusz Dzień vel Rakoczy, [email protected]/
Poprzedni artykuł„Romantycy z wizytą w Świdnicy”
Następny artykułRozstrzelani Rewolwerowcy najlepsi w Szczepanowie