Strona główna Sport Piłka nożna Młodzie piłkarze zagrają o puchar dyrektora ŚOSiR-u

Młodzie piłkarze zagrają o puchar dyrektora ŚOSiR-u

0

Międzynarodowy Turniej Piłkarski Autumn Cup o puchar dyrektora Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zainauguruje obchody dziesięciolecia UKS Gryf Świdnica. Zawody z udziałem dziesięciu zespołów z roczników 2004 i 2005 z Polski, Rosji i Niemiec już w niedzielę, 16 października odbędą się na stadionie przy ulicy Śląskiej.

pilka

W trakcie jednodniowej imprezy zaprezentują się: niemiecki TSV 1888 Berlin, rosyjski FC Kaliningrad oraz polskie: Górnik Wałbrzych, Football Academy Wałbrzych, Piast Nowa Ruda, Cukrownik Pszenno, Victoria Świebodzice, Karolina Jaworzyna i Zjednoczeni Żarów. Mecze rozgrywane będą na dwóch małych boiskach na płycie głównej. Nagrodą główną będzie trofeum – puchar dyrektora ŚOSiR-u, Jerzego Żądło. – W ten symboliczny sposób włączamy się w obchody jubileuszu istnienia Gryfa Świdnica, To klub, który przez zaledwie dziesięć lat zdążył wyrobić sobie uznaną markę w piłkarstwie dzieci i młodzieży oraz znakomitego organizatora turniejów Silesian Cup. Gratuluję Gryfowi dziesiątej rocznicy działalności i życzę kolejnych udanych lat pracy – mówi Jerzy Żądło.

Turniej Atumn Cup o puchar dyrektora ŚOSiR-u będzie pierwszą z imprez, które uświetniają jubileusz istnienia naszego klubu – podkreśla Dariusz Jaworski, prezes Gryfa. – Jeszcze w tym roku odbędzie się pięć turniejów cyklu Gryf Cup, klubowe Mikołajki oraz trzynasta edycja Silesian Winter Cup. Specjalnymi wydarzeniami będą zaplanowana na 2 grudnia okolicznościowa gala podsumowująca dziesięć lat istnienia klubu oraz halowy turniej oldbojów, który rozegramy 10 grudnia – dodaje Jaworski.

Program Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Autumn Cup o puchar dyrektora Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Niedziela, 16.10

Grupa A: TSV Rudnow 1888, Karolina Jaworzyna, Górnik I Wałbrzych, Victoria Świebodzice, Piast Nowa Ruda

Grupa B: KC Kaliningrad, Cukrownik Pszenno, Football Academy Wałbrzych, Zjednoczeni Żarów, Górnik II Wałbrzych

godz. 10.00 – otwarcie turnieju

godz. 10.00-13.15 – faza grupowa

godz. 13.15-14.30 – półfinały, finał

ok. godz. 14.30 – zakończenie turnieju

Poprzedni artykułMediacja szybsza i tańsza niż proces
Następny artykułNiedzielny hit jesieni w Marcinkowicach