Strona główna 112 Kradł słodycze i sprzęt elektroniczny

Kradł słodycze i sprzęt elektroniczny

0

Amator cudzej własności „wpadł” usiłując wynieść słodycze z marketu spożywczego. Policjanci z wydziału prewencji świdnickiej komendy ustalili, że wcześniej dokonał  kradzieży w sklepie z artykułami elektronicznymi.

policja

14 października na terenie jednego ze świdnickich marketów spożywczych pracownicy ochrony  zatrzymali 19-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który próbował ukraść słodycze.

Funkcjonariusze z wydziału prewencji świdnickiej komendy policji, w plecaku zatrzymanego ujawnili ponadto dwa nowe, zapakowane pady do elektronicznej konsoli do gier. Młody człowiek nie był w stanie logicznie wytłumaczyć skąd je ma. W związku z powyższym policjanci sprawdzili monitoring w świdnickich sklepach z tego typu artykułami. W ten sposób odnaleźli punkt, w którym kilkadziesiąt minut wcześniej 19-letni wałbrzyszanin ukradł ten sprzęt.

Skradzione mienie powróciło na półki sklepowe, a podejrzewany został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Amator cudzej własności usłyszał już zarzuty, a teraz jego sprawą zajmie się sąd. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułMrożenie lodowiska rozpoczęte
Następny artykułRusz się z kanapy! [KONKURS]