Strona główna Sport Piłka nożna Dwucyfrówka AKS-u Strzegom

Dwucyfrówka AKS-u Strzegom

0

Prawdziwym pogromem zakończył się czwartoligowy mecz pomiędzy piłkarzami AKS-u Strzegom i Granicy Bogatynia. Strzegomianie rozbili rywali aż 10:1, prowadząc do przerwy jedynie 1:0 i to strzelając premierowego gola dopiero w 45. minucie!

piłka nożna

Pokazaliśmy w tym spotkaniu pełen profesjonalizm i ambicję. Zagraliśmy kawał dobrego futbolu – mówił po spotkaniu trener Jarosław Krzyżanowski, który wystąpił w wyjściowym składzie AKS-u. – Goście w pierwszej połowie skutecznie utrudniali nam grę. Po zmianie stron po prostu opadli z sił, a moi podopieczni skutecznie to wykorzystali. Cieszę się ze stylu i 3 punktów. Trochę martwi mnie kontuzja Uszczyka, który dopiero co wrócił na boisko. Mam nadzieję, że nie jest to groźny uraz – dodał strzegomski szkoleniowiec.

Tuż przed przerwą drogę do bramki znalazł Marcin Wasilewski. Po zmianie stron bramkarza rywali dwukrotnie pokonali Adam Wasilewski i Dawid Krzyżanowski, wpadł jeden samobój, a po golu zanotowali jeszcze Marcin Wasilewski, Damian Sobczak, Wojciech Durajczyk i Michał Sudoł.

AKS Strzegom – Granica Bogatynia 10:1 (1:0)

AKS: Kretkowski, Durajczyk (56′ Sabat), Gołąbek, Sudoł, Krupnik, J. Krzyżanowski (56′ D. Krzyżanowski), Sobczak, Domaradzki (76′ Serweciński), Alwin (68′ Kuczma), M. Wasilewski (70′ Uszczyk), A. Wasilewski (70′ Kloc)

Poprzedni artykułBurza wokół gołębi
Następny artykułBiało-zieloni znaleźli swojego pogromcę [FOTO]