Strona główna Sport Piłka nożna Wyraźnie lepsi od „czerwonej latarni” rozgrywek

Wyraźnie lepsi od „czerwonej latarni” rozgrywek

0

Piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki nie zawiesili wysoko poprzeczki ekipie AKS-u Strzegom. Drużyna Jarosława Krzyżanowskiego pokonała na własnym terenie drużynę spod Jeleniej Góry 5:0. Lotnik zamyka czwartoligową tabelę i jako jedyny w stawce nie zdobył jeszcze choćby punktu.

piłka nożna

To nie Lotnik zagrał słabo, ale my spisaliśmy się bardzo dobrze. Graliśmy szybko, pomysłowo, dobrze nam wychodził atak pozycyjny. Mimo braku Michała Sudoła w obronie zagraliśmy także solidnie z tyłu. Szybko strzelona bramka ustawiła zawody, później goście nie mogli już za wiele zdziałać. Cieszę się z kolejnych trzech punktów i strzelonych bramek – wyznał na oficjalnej stronie AKS-u trener strzegomian Jarosław Krzyżanowski.

Dwa gole dla zwycięzców strzelił Marcin Wasilewski, po jednym Adam Wasilewski, Dawid Domaradzki i Dawid Krzyżanowski. AKS Strzegom w tabeli grupy zachodniej IV ligi znajduje się na wysokiej czwartej pozycji, mając w swoim dorobku cztery zwycięstwa, remis i porażkę.

AKS Strzegom – Lotnik Jeżów Sudecki 5:0 (2:0)

AKS: Kretkowski, Durajczyk, Dominiak, Krupnik, Sabat, Domaradzki, Uszczyk (65′ Szerszeń), Sobczak (74′ Gołąbek), Alwin, M. Wasilewski (65′ Kloc), A. Wasilewski (74′ D. Krzyżanowski)

Lotnik: Maćkowski, Niemirski, Lis (65′ Góral), Kurzelewski, T.Madej, Masel, Gołąb, Becker, Wyka, Górgul, Pieńkowski

Poprzedni artykułGromkie brawa i Złote Oko za „Naukę” [FOTO]
Następny artykułWalka z czasem w Parku Sikorskiego