Strona główna Wydarzenia Świdnica Doradzą jak zdobyć fundusze z Unii Europejskiej

Doradzą jak zdobyć fundusze z Unii Europejskiej

0

We wtorek, 27 września w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur będzie pełnić specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu, który doradzi na co aktualnie można pozyskać wsparcie i jakie są warunki jego otrzymania.

swidnicapanorama1

Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, JST oraz III sektora. Wskaże, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani, a w szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej. Punkt Informacyjny będzie czynny we 27 września br. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, I piętro, sala nr 120, w godzinach od 10.00 do 13.00.

opr. Monika Filipowska

[email protected]

Poprzedni artykułŚwidnicki kierowca trzeci w Mistrzostwach Polski! [FOTO]
Następny artykułRowerowe szaleństwo w Świebodzicach [FOTO]