Strona główna Sport Piłka nożna Derby powiatu w Jaworzynie Śląskiej

Derby powiatu w Jaworzynie Śląskiej

0

W 7. kolejce piłkarskiej IV ligi dojdzie do derbowego starcia pomiędzy Karoliną Jaworzyna Śląska a Victorią Świebodzice. W innych spotkaniach z udziałem naszych ekip, AKS Strzegom zagra na wyjeździe ze Spartą Grębocice, a Polonia-Stal Świdnica powalczy w Marcinkowicach z miejscowym Sokołem. Z tego ostatniego meczu portal Swidnica24.pl przeprowadzi relację live.

csc_0808

7. kolejka grupy wschodniej:
Orzeł Sadowice – Bielawianka Bielawa 24 września, 16:00
MKP Wołów – Unia Bardo 24 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska – Victoria Świebodzice 24 września, 16:00
Pogoń Oleśnica – Wiwa Goszcz 24 września, 16:00
Piast Nowa Ruda – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 24 września, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Foto-Higiena Gać 24 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa – GKS Kobierzyce 24 września, 11:00
Sokół Marcinkowice – Polonia-Stal Świdnica 24 września, 16:00

Tabela grupy wschodniej:
1. Foto-Higiena Gać – 6 – 18 – 17:4
2. Polonia-Stal Świdnica – 6 – 16 – 12:3
3. Bielawianka Bielawa – 6 – 12 – 11:5
4. Unia Bardo – 6 – 11 – 13:9
5. MKP Wołów – 6 – 11 – 8:5
6. Orzeł Ząbkowice – 6 – 10 – 6:5
7. GKS Kobierzyce – 6 – 10 – 15:5
8. Wiwa Goszcz – 6 – 9 – 14:9
9. Victoria Świebodzice – 6 – 8 – 9:5
10. Karolina Jaworzyna – 6 – 6 – 10:14
11. Bystrzyca Kąty Wr. – 6 – 6 – 6:12
12. Sokół Wielka Lipa – 6 – 5 – 6:10
12. Pogoń Oleśnica – 6 – 4 – 5:11
— Sokół Marcinkowice – 6 – 4 – 5:11
15. Piast Nowa Ruda – 6 – 3 – 5:12
16. Orzeł Sadowice – 5 – 0 – 1:23

7. kolejka grupy zachodniej:
Sparta Grębocice – AKS Strzegom 25 września, 16:00
Orla Wąsosz – Stal Chocianów 24 września, 16:00
Piast Wykroty – GKS Warta Bolesławiecka 25 września, 15:00
Apis Jędrzychowice – Zamet Przemków 24 września, 16:00
Włókniarz Mirsk – Zagłębie II Lubin 24 września, 16:00
Orkan Szczedrzykowice – Chrobry II Głogów 25 września, 16:00
Nysa Zgorzelec – Granica Bogatynia 24 września, 13:00
Lotnik Jeżów Sudecki – Karkonosze Jelenia Góra 24 września, 16:00

Tabela grupy zachodniej:
1. Orkan Szczedrzyk – 6 – 18 – 20:2
2. Zagłębie II Lubin – 6 – 16 – 25:4
3. Orla Wąsosz – 6 – 13 – 19:2
4. AKS Strzegom – 6 – 13 – 19:9
5. Stal Chocianów – 6 – 12 – 10:5
6. Włókniarz Mirsk – 6 – 11 – 10:4
7. Apis Jędrzychowice – 6 – 10 – 12:11
8. Karkonosze JG – 6 – 8 – 9:7
9. Sparta Grębocice – 6 – 8 – 13:19
10. Chrobry II Głogów – 6 – 6 – 10:13
11. Granica Bogatynia – 6 – 6 – 7:15
12. Nysa Zgorzelec – 6 – 5 – 6:9
13. Zamet Przemków – 6 – 5 – 7:20
14. Piast Wykroty – 6 – 3 – 11:20
15. GKS Warta Bolesł. – 6 – 1 – 4:19
16. Lotnik Jeżów Sud. – 6 – 0 – 2:25

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, [email protected]/