Przedstawicieli LKS-u Stragona Strzegom wywalczyły cztery medale podczas zakończonych w poniedziałek, 15 sierpnia Mistrzostw Dolnego Śląska w ujeżdżeniu i wszechstronnym konkursie konia wierzchowego.
Katarzyna Konarska na koniu Largo zdobyła złoty medal w ujeżdżeniu w kategorii seniorów. W wkkw dwa złote medale wywalczyły Amelia Mokrzycka na Sonecie (juniorzy) i Katarzyna Stąpor na Tamerlanie (seniorzy). Po srebrny medal w konkursie juniorskim sięgnęła Pamela Michałowska na Wiwacie.
Gratulujemy zawodniczkom i życzymy kolejnych sukcesów!

![Znamy triumfatorów trójboju lekkoatletycznego [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09070_wynik-238x178.jpg)
![Poloniści przed ostatnim domowym spotkaniem w sezonie [BĘDZIE RELACJA LIVE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/mecz-Polonia-Swidnica_-_Wlokniarz-Gluszyca-2026.05.09-30-238x178.jpg)







