Już w sobotę, 6 sierpnia kolejna wycieczka z cyklu „Z Mamą i Tatą odkrywam Świdnicę”, tym razem pod hasłem „Placu Pokoju tajemnice, odkryjemy wyśmienicie!”. Kto przeoczył lipcową wyprawę do Kościoła Pokoju, już jutro będzie mógł to nadrobić. A dodatkowo dzieci będą mogły rozwiązać rymowane zadania dotyczące tajemnic tego miejsca. Najwytrwalsi dotrą do skarbu! Spotkanie z przewodnikami tradycyjnie w sobotę o godz. 11.00 na świdnickim Rynku przy fontannie z Neptunem.
/opr.red./
![Potyczki w XXII Powiatowym Konkursie Matematycznym [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/XXII-Powiatowy-Konkurs-Matematyczny-w-ZSM-w-Swidnicy-14-238x178.jpg)



![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Okrezna-100x75.jpg)

![Zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu z łącznikiem [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/zderzenie-3-100x75.jpg)

![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Wyjątkowy koncert trzech znakomitych artystów wkrótce w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)