Strona główna Sport Siatkówka Siatkarki Polonii poznały szczegółowy terminarz II ligi

Siatkarki Polonii poznały szczegółowy terminarz II ligi

0

Zaledwie 10 zespołów wystartuje w tym sezonie w rozgrywkach grupy B II ligi siatkarek. W efekcie runda zasadnicza sezonu 2016/2017 rozpocznie się 24 września, a zakończy już 18 lutego. Pierwszym rywalem siatkarek Polonii Świdnica będzie Częstochowianka Częstochowa.

31

1. kolejka (24.09):
Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole -UKS LIS Tuliszków
KS Olimpia Jawor -KS Polonia Łaziska Górne
KS AJD Częstochowianka Częstochowa -MKS Świdnica
MKS Sokół Radzionków -MKS Zorza Wodzisław Śląski
ŁMLKS Łaskovia Łask -SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice

2. kolejka (1.10):
UKS LIS Tuliszków – SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice
MKS Zorza Wodzisław Śląski -ŁMLKS Łaskovia Łask
MKS Świdnica -MKS Sokół Radzionków
KS Polonia Łaziska Górne -KS AJD Częstochowianka Częstochowa
Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole -KS Olimpia Jawor

3. kolejka (8.10):
KS Olimpia Jawor -UKS LIS Tuliszków
KS AJD Częstochowianka Częstochowa -Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole
MKS Sokół Radzionków -KS Polonia Łaziska Górne
ŁMLKS Łaskovia Łask -MKS Świdnica
SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice -MKS Zorza Wodzisław Śląski

4. kolejka (15.10):
UKS LIS Tuliszków – MKS Zorza Wodzisław Śląski
MKS Świdnica -SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice
KS Polonia Łaziska Górne -ŁMLKS Łaskovia Łask
Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole -MKS Sokół Radzionków
KS Olimpia Jawor -KS AJD Częstochowianka Częstochowa

5. kolejka (22.10):
KS AJD Częstochowianka Częstochowa -UKS LIS Tuliszków
MKS Sokół Radzionków -KS Olimpia Jawor
ŁMLKS Łaskovia Łask -Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole
SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice -KS Polonia Łaziska Górne
MKS Zorza Wodzisław Śląski -MKS Świdnica

6. kolejka (29.10):
UKS LIS Tuliszków – MKS Świdnica
KS Polonia Łaziska Górne -MKS Zorza Wodzisław Śląski
Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole -SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice
KS Olimpia Jawor -ŁMLKS Łaskovia Łask
KS AJD Częstochowianka Częstochowa -MKS Sokół Radzionków

7. kolejka (5.11):
MKS Sokół Radzionków – UKS LIS Tuliszków
ŁMLKS Łaskovia Łask -KS AJD Częstochowianka Częstochowa
SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice -KS Olimpia Jawor
MKS Zorza Wodzisław Śląski -Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole
MKS Świdnica – KS Polonia Łaziska Górne

8. kolejka (12.11):
UKS LIS Tuliszków – KS Polonia Łaziska Górne
Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole -MKS Świdnica
KS Olimpia Jawor -MKS Zorza Wodzisław Śląski
KS AJD Częstochowianka Częstochowa – SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice
MKS Sokół Radzionków – ŁMLKS Łaskovia Łask

9. kolejka (19.11):
ŁMLKS Łaskovia Łask – UKS LIS Tuliszków
SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice – MKS Sokół Radzionków
MKS Zorza Wodzisław Śląski – KS AJD Częstochowianka Częstochowa
MKS Świdnica – KS Olimpia Jawor
KS Polonia Łaziska Górne – Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole

10. kolejka (26.11):
UKS LIS Tuliszków – Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole
KS Polonia Łaziska Górne – KS Olimpia Jawor
MKS Świdnica – KS AJD Częstochowianka Częstochowa
MKS Zorza Wodzisław Śląski – MKS Sokół Radzionków
SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice – ŁMLKS Łaskovia Łask

11. kolejka (3.12):
SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice – UKS LIS Tuliszków
ŁMLKS Łaskovia Łask – MKS Zorza Wodzisław Śląski
MKS Sokół Radzionków – MKS Świdnica
KS AJD Częstochowianka Częstochowa – KS Polonia Łaziska Górne
KS Olimpia Jawor – Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole

12. kolejka (10.12):
UKS LIS Tuliszków – KS Olimpia Jawor
Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole – KS AJD Częstochowianka Częstochowa
KS Polonia Łaziska Górne – MKS Sokół Radzionków
MKS Świdnica – ŁMLKS Łaskovia Łask
MKS Zorza Wodzisław Śląski – SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice

13. kolejka (17.12):
MKS Zorza Wodzisław Śląski – UKS LIS Tuliszków
SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice – MKS Świdnica
ŁMLKS Łaskovia Łask – KS Polonia Łaziska Górne
MKS Sokół Radzionków – Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole
KS AJD Częstochowianka Częstochowa – KS Olimpia Jawor

14. kolejka (7.01):
UKS LIS Tuliszków – KS AJD Częstochowianka Częstochowa
KS Olimpia Jawor – MKS Sokół Radzionków
Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole – ŁMLKS Łaskovia Łask
KS Polonia Łaziska Górne – SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice
MKS Świdnica – MKS Zorza Wodzisław Śląski

15. kolejka (14.01):
MKS Świdnica – UKS LIS Tuliszków
MKS Zorza Wodzisław Śląski – KS Polonia Łaziska Górne
SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice – Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole
ŁMLKS Łaskovia Łask – KS Olimpia Jawor
MKS Sokół Radzionków – KS AJD Częstochowianka Częstochowa

16. kolejka (21.01):
UKS LIS Tuliszków – MKS Sokół Radzionków
KS AJD Częstochowianka Częstochowa – ŁMLKS Łaskovia Łask
KS Olimpia Jawor – SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice
Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole – MKS Zorza Wodzisław Śląski
KS Polonia Łaziska Górne – MKS Świdnica

17. kolejka (28.01):
KS Polonia Łaziska Górne – UKS LIS Tuliszków
MKS Świdnica – Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole
MKS Zorza Wodzisław Śląski – KS Olimpia Jawor
SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice – KS AJD Częstochowianka Częstochowa
ŁMLKS Łaskovia Łask – MKS Sokół Radzionków

18. kolejka (18.02):
UKS LIS Tuliszków – ŁMLKS Łaskovia Łask
MKS Sokół Radzionków – SOKÓŁ 43 AZS AWF Katowice
KS AJD Częstochowianka Częstochowa – MKS Zorza Wodzisław Śląski
KS Olimpia Jawor – MKS Świdnica
Uniwersytet Opolski/SMS LO 2 Opole – KS Polonia Łaziska Górne