Strona główna Temat dnia Sądzisz, że nie stać Cię na nowe mieszkanie…?

Sądzisz, że nie stać Cię na nowe mieszkanie…?

0

Chcesz kupić nowe lokum i nie wiesz jak to zrobić, zadzwoń do Parku Zawiszów, tam na pewno znajdzie się rozwiązanie dla Ciebie. Deweloper IgnerHome, który buduje osiedle Park Zawiszów w Świdnicy, wprowadził innowacyjne rozwiązania finansowe, ściśle dopasowane do potrzeb każdego klienta. Zdając sobie sprawę, że dla większości z nas posiadanie własnego mieszkania jest jednym z ważniejszych celów życiowych, deweloper wprowadził rozwiązania szyte na miarę.

slogan-04

p-01

W Parku Zawiszów nie ma ustalonego stałego, sztywnego harmonogramu płatności. Każdorazowo szczegółowo omawiana jest indywidualna sytuacja i potrzeby zainteresowanego zakupem mieszkania. Przy ustalaniu terminów i wysokości rat, branych jest pod uwagę wiele czynników, jak np. wysokość czynszu najmu mieszkania, który aktualnie ponoszą nabywcy.

slogan-01

p-02

Na osiedlu Park Zawiszów znajdziecie wiele mieszkań, które można zakupić z dopłatą rządową do wkładu własnego w programie Mieszkanie dla Młodych. W praktyce wygląda to tak, że zakupu dokonuje się już dzisiaj wraz z zawarciem umowy kredytowej i uruchomieniem niewielkiej kwoty kredytu. Dzięki temu dokonujemy rezerwacji dopłaty z Banku Gospodarstwa Krajowego, która zostanie wypłacona deweloperowi w 2018 roku. Korzystamy z aktualnych warunków banków, oszczędzamy zgromadzone środki własne, bo od przyszłego roku wkład własny wymagany przez banki ma wynosić 20%. Mieszkanie zostanie odebrane jesienią 2017 roku a deweloper poczeka na wypłatę dofinansowania do 2018 roku.

slogan-02

p-03

IgnerHome zapewnia własnego doradcę kredytowego, dedykowanego osobom zainteresowanym zakupem mieszkania na osiedlu Park Zawiszów. Uznaliśmy, że najważniejsze dla naszych klientów są oszczędność czasu, bezpieczeństwo finansowe oraz kompleksowość oferty. Na miejscu wraz z doradcą kredytowym można ustalić ważne parametry transakcji oraz harmonogram płatności.

slogan-03

p-04

Pogram skierowany jest do tych osób, które planują zakup nowego mieszkania, większego lub w wyższym standardzie i aktualnie nie dysponują wystarczającymi środkami finansowymi ale posiadają własną nieruchomość. Proponowanym przez IgnerHome rozwiązaniem jest sprzedaż aktualnie zamieszkiwanego lokalu i przeznaczenie środków na zakup nowego. Profesjonalny, rekomendowany przez dewelopera doradca ds. nieruchomości dokona oględzin mieszkania, określi rynkową cenę sprzedaży oraz zobowiąże się do znalezienia nabywcy i wynegocjowania korzystnych warunków transakcji. Innowacją i ogromnym atutem programu „Nowe M za stare M” oferowanego nabywcom mieszkań na osiedlu „Park Zawiszów” jest to, że klient nie ponosi żadnych kosztów i procedura jest całkowicie bezpłatna.

slogan-05

p-05

Dodatkową korzyścią u dewelopera jest program „Poleć sąsiada i zyskaj”. Każdy, kto zakupi mieszkanie i zarekomenduje swoją rodzinę, znajomych, którzy zdecydują się zamieszkać na osiedlu Park Zawiszów, otrzyma bonus w wysokości 1.000 zł.

Biuro sprzedaży osiedla „Park Zawiszów”: Świdnica, ul. Księcia Bernarda 7/1
Zadzwoń i dowiedz się więcej tel. 662 211 370

www.parkzawiszow.pl

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZ mamą i tatą odkrywam Świdnicę
Następny artykułNie ma grzybów w świdnickich lasach