Strona główna Sport Piłka nożna Bądź dwunastym zawodnikiem, Polonia-Stal zaprasza na mecz

Bądź dwunastym zawodnikiem, Polonia-Stal zaprasza na mecz

0

Po dwumiesięcznej przerwie do walki o ligowe punkty powracają piłkarze Polonii-Stali Świdnica. Naszym pierwszym przeciwnikiem w rozgrywkach grupy wschodniej IV ligi będzie MKP Wołów. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę w Świdnicy, dla kibiców wybierających się na mecz czeka niespodzianka…

POLONIA STAL +ÜWIDNICA - 04.08.2016 -  (2)

Pierwszym rywalem podopiecznych Tomasza Oleksego i Mariusza Miętkiewicza będzie Miejski Klub Piłkarski Wołów. Goście sobotniej potyczki będący beniaminkiem rozgrywek pewnie wywalczyli przepustkę do IV ligi. Wołowianie wygrali zmagania wrocławskiej klasy okręgowej, pozostawiając w pokonanym polu Wiwę Goszcz, Orła Sadowice i Sokoła Marcinkowice. Wspomniane zespoły też zobaczymy w sezonie 2016/2017 na boiskach IV ligi.

Pierwotnie mecz pomiędzy Polonią-Stal a MKP Wołów miał odbyć się na terenie przeciwników, ale na prośbę MKP doszło do zmiany kolejności gospodarza meczu (wiosną zagramy w Wołowie). Inauguracja sezonu nastąpi zatem na boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 13 sierpnia, pierwszy gwizdek arbitra o godz. 17.00. Kobiety i dzieci do lat 12 wchodzą za darmo, chłopy w wieku 13-18 lat, emeryci i renciści – bilet ulgowy – 4 zł. Bilet normalny wynosi 6 zł. W sobotę dla kibiców czeka gadżet w postaci plakatu pierwszej drużyny świdnickiego klubu!

Bądź tego dnia z biało-zielonymi! Inauguracja sezonu: Polonia-Stal Świdnica – MKP Wołów (sobota, 13 sierpnia, godz. 17.00, stadion OSiR Świdnica). Bądź dwunastym zawodnikiem i pomóż naszej ekipie w zdobycie 3 punktów!

Poprzedni artykułPiłkarska IV liga: Znamy kadrę Karoliny
Następny artykułMiasto „od kuchni” wypięknieje?